Wpis z mikrobloga

Typowy biznes po niemiecku - załóż folkswagena albo bajerna i produkuj passerati albo cyklon be.

Typowy biznes po polsku - przyklej logo na chińszczyznę, pomnóż cenę razy kilka i kłam w opisie, że to top światowy produkt, nr 1 w Polsce, polecany przez najpotężniejszych barberów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej w komentarzu.

#januszebiznesu #chinskacebula
PanManieglev - Typowy biznes po niemiecku - załóż folkswagena albo bajerna i produkuj...

źródło: comment_16157882031EmHOPzc2NwGD54swFUaZV.jpg

Pobierz
  • 118
Jeżeli daje fakturę, gwarancję i szybką wysyłkę to nie jest to wysoka cena. Prowadzenie firmy kosztuje.


@DzieckoSzczescia: w takim razie niech w opisie napiszą "maszynka za 60 zł z aliekspress z szybką wysyłką, fakturą i gwarancją" zamiast tych kłamstw? Chyba nie powinno być problemu, by to zrobić? Czy jednak prowadzenie firmy po polsku wymaga okłamywania klienta prosto w oczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanManieglev: Jeszcze nie ma tragedii, dokładałem sobie moduł z bezprzewodowym CarPlay do samochodu, w Chinach zamówiony za 750zł był u mnie w ciągu 2 tygodni, natomiast w Polsce cena tego samego urządzenia 1500-2500zł w zależności czy Allegro czy „firmowy” sklep gdzie jeszcze w opisie przestrzegano przed sprzętem z Chin, a nawet fotki 1:1 jak na aliexpress ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ja mówię, że K Ł A M C A.


@hitherto: @100leja: tak samo, jak innowacyjne drewniane okulary z aliexpress "produkowane dla nas od 2013 roku przez Gepetto z Wrocławia, którym zaufali Szymon Majewski i Kuba Wojewódzki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://weargepetto.pl/kolekcja/preorder/boney-nakladka-navy
PanManieglev - > Ja mówię, że K Ł A M C A.

@hitherto: @100leja: tak samo, jak inno...

źródło: comment_16157920873BTfQlcO6JK7e1evwEWVg6.jpg

Pobierz