Wpis z mikrobloga

Jeżeli daje fakturę, gwarancję i szybką wysyłkę to nie jest to wysoka cena. Prowadzenie firmy kosztuje.


@DzieckoSzczescia: w takim razie niech w opisie napiszą "maszynka za 60 zł z aliekspress z szybką wysyłką, fakturą i gwarancją" zamiast tych kłamstw? Chyba nie powinno być problemu, by to zrobić? Czy jednak prowadzenie firmy po polsku wymaga okłamywania klienta prosto w oczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanManieglev: Jeszcze nie ma tragedii, dokładałem sobie moduł z bezprzewodowym CarPlay do samochodu, w Chinach zamówiony za 750zł był u mnie w ciągu 2 tygodni, natomiast w Polsce cena tego samego urządzenia 1500-2500zł w zależności czy Allegro czy „firmowy” sklep gdzie jeszcze w opisie przestrzegano przed sprzętem z Chin, a nawet fotki 1:1 jak na aliexpress ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 116
@PanManieglev jak zobaczyłem wpis to pomyślałem że jest na ali za 8 złotych a sprzedaje za 130 tak jak było z pulsoksymetrami. Ale tu?

Koszt z ali masz 72 PLN. Dolicz 10 koszt przesyłki, masz 82.

Teraz od ceny brutto odejmij VAT, masz 105 PLN.

105-82=23. Odejmij podatek i co? Sklep ma 18,50 z takiej maszynki. ZŁODZIEJ!

  • Odpowiedz
105-82=23. Odejmij podatek i co? Sklep ma 18,50 z takiej maszynki. ZŁODZIEJ!


@hitherto: ja nie mówię, że złodziej, bo może sprzedawać i po 1000 zł. Ja mówię, że K Ł A M C A. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz