Wpis z mikrobloga

Dlaczego jest moda na szkalowanie papieża na wykopie? Chodzi o to co powiedział Dziwisz? Po przykładzie Tomasza Komendy, warto się zastanowić czy strona która jest atakowana, rzeczywiście jest winna. Może Dziwisz z premedytacją powiedział, że papież miał ważniejsze rzeczy na głowie niż walka z pedofilia. Może Dziwisz nie donosił nawet do papieża spraw związanych z pedofilia. Są jakieś dowody na to, że papież chronił pedofilów? Czy zwykłe domysły jak przy sprawie Tomasza Komendy i przy każdej innej głośniej sprawie? Czy może pretekst pedofili jest wykorzystywany po to, żeby skłócać naród jeszcze bardziej, jeszcze więcej dolewać oliwy do ognia. Jak są jakieś dowody, albo inne powody dlaczego lewa strona tak bardzo upodobała sobie szkalowanie Jana Pawła II to proszę o linki. Zapraszam do dyskusji #2137 #lewica #prawica #bekazpodludzi
  • 136
@HalBregg nominowal tez ludzi o których mial informacje że są zamieszani w afery pedofilskie, lewandowski nie krył systemowo pedofili w sztani bayernu monachium. Lewandowski nie narzuca ludziom jak mają żyć, lewandowski nie jest wciskany w szkolach na lekcjach jako niepodwazalny autorytet, o którym nie mozesz miec wlasnego zdania.

O takie coś chodziło, aż do dałem plusa. Tylko, jest jedno "ale" jak ja chodziłem do gimnajum (w szkole średniej mailem w dupie lekcje
@uriel_ck: dla mnie szkalowanie papieża to po prostu przyjemność. Robię to, bo bardzo bawi mnie ten ból dupy, który to wywołuje, a poza tym papież p0lak jest dla mnie symbolem systemu, którego szczerze nienawidzę - wszelkie religie uważam za ściek, ale kościoła katolickiego nienawidzę szczególnie mocno, bo z nim mam najwięcej do czynienia - zwłaszcza ostatnio, gdzie papież, krzyże i religia wyskakują z każdej szafy i telewizora.
dla mnie szkalowanie papieża to po prostu przyjemność. Robię to, bo bardzo bawi mnie ten ból dupy, który to wywołuje, a poza tym papież p0lak jest dla mnie symbolem systemu, którego szczerze nienawidzę - wszelkie religie uważam za ściek, ale kościoła katolickiego nienawidzę szczególnie mocno, bo z nim mam najwięcej do czynienia - zwłaszcza ostatnio, gdzie papież, krzyże i religia wyskakują z każdej szafy i telewizora.

Czyli lubisz robić gówno wojnę o
  • 101
@uriel_ck Myślę że tu nie tyle chodzi o samego papieża co o ludzi ktorzy go gloryfikują jakby pół świata od glodu uratował. Jeździł po świecie i głosił pokój? Fajnie. Wspierał młodzież? Fajnie. Można mu postawić parę pomników i wspomnieć od czasu do czasu że był taki człowiek i jest on ważny dla Polski z tego okresu. TYMCZASEM co druga ulica jest Jana Pawła w szkole wszędzie go było pełno a kazde rekolekcje
Pobierz
źródło: comment_1615118702jriyMSMzgONMqLcUEdH0Px.jpg
Może Dziwisz nie donosił nawet do papieża spraw związanych z pedofilia.


@uriel_ck Car dobry, bojarzy źli.

A szklaowanie papieża to wynik propapieskiej propagandy i bałwochwalstwa uprawianego od kilkudziesięciu lat w Polsce. Jest wprost proporcjonalne do liczby postawionych pomników.