Wpis z mikrobloga

  • 3131
Kłamałem
Przeklinałem
Nie słuchałem rodziców
Nie chodziłem co niedzielę do kościoła
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Canoodle: w życiu bym nie poszła, nawet teraz jak o tym pomyślałam to obleciał mnie wewnętrzny strach, ja kombinowałam z chodzeniem gdzieś z boku że niby do komunii i wracałam a i tak miałam wrażenie że wszyscy wiedzą, ale oni zryli mi mózg...
  • Odpowiedz
Śmieszne jak 30-40 letnie byki odklepują taką formułkę na spowiedzi. Podobno dużo ludzi tak robi.


@lemo: 30-40 letnie byki? Gwarantuje Ci że tak robi większość osób niezależnie od grupy wiekowej.
@fan_comy: Ja nawet raz nie dostałem rozgrzeszenia bo powiedziałem że nie żałuję xD
  • Odpowiedz
@debrustiD ogolnie kazdy robi to co lubi, skoro sprawia ci to przyjemnosc to nic nikomu do tego grunt zebys tez byl fer wobec ludzi ktorzy maja odmienne poglady na kosciol
  • Odpowiedz
@magnat32: a to u mnie było wręcz przeciwnie. Miałeś chodzić na spotkania, spowiedzi, podpisy w indeksie i tak dalej. Większość chodziła, niektórzy czasami, kilku w ogóle. Zbliżał się termin bierzmowania, ksiądz zastanawiał się co zrobić z tymi którzy mieli braki. I wiesz co? Mieli przyjść popołudniu na rąbanie drzewa przy parafii i wszystko zostało zaliczone XD a ty chodziłeś na te pierwsze piątki jak debil. Ale się w-------m, nawet teraz
  • Odpowiedz
@fan_comy: ja musiałem kłamać, że chodziłem do kościoła - co tydzień na lekcji religii ksiądz pytał się każdego przy sprawdzaniu obecności czy był w niedzielę w kościele - ja może raz na dwa lata tam bywałem xD
  • Odpowiedz