Wpis z mikrobloga

Mój challenge na upgrade komputerka, będę używała tagu #gpuchallenge jeśli ktoś by chciał obserwować ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Kupić 3060Ti w cenie MSRP✅ (Kupiona za 1905.73zł 19.01.2021r)
- Sprzedać 1080Ti w cenie powyżej ceny zakupu 3060Ti ✅ (Sprzedana za 2500zł 11.02.2021r) ( ͜͡ʖ ͡€)
- Kupić 3070 w cenie MSRP ☐
- Sprzedać 3060Ti w cenie powyżej ceny zakupu 3070 ☐
- Kupić 3080 w cenie MSRP ☐
- Sprzedać 3070 w cenie powyżej ceny zakupu 3080 ☐

Karta wisiała 18 dni na allegro, po kilku mailach pojawił się kupiec, wytargował opuszczenie prowizji z allegro.
Przyjechał miły pan, odebrał osobiście, przetestował i zapłacił 2500zł.
Następny update gdy uda się kupić RTX 3070 w cenie MSRP.

#komputery #pcmasterrace #nvidia #kartygraficzne
lIII - Mój challenge na upgrade komputerka, będę używała tagu #gpuchallenge jeśli kto...

źródło: comment_1613060370fWk2hcgHnixwTxsz9ZKQp9.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@majk3l: Czemu do zobaczenia w przyszłym roku? Przecież koleżanka kupuje te karty z niemieckiej stronki. Tam średnio co jakieś 2 tygodnie rzucają fe za normalną cenę rtx 3080 za jakieś 3200 zł, a rtx 3090 za 7100 zł. Kupić fe nie jest żadnym problemem (jeżeli masz kogoś w Niemczech), lub przepuszczą ci mailboxde.. Sam teraz planuję kupić rtx 3080/3090 fe z NBB czy z francuskiego LDLC i sobie go wystawię
  • Odpowiedz
@bartosaq: Co ty do mnie piszesz? Z jaką przebitką? Ja mówię o kupowaniu z LDLC czy NBB. Tam nie ma żadnej przebitki. Kupujesz po tej cenie co nvidia ustaliła, żadnego januszowego.
  • Odpowiedz
Przecież koleżanka kupuje te karty z niemieckiej stronki.


@ReevoX: @lIII:
Wczoraj próbowałem. Pierwszy raz zdarzyło mi się czekać w kolejce do sklepu internetowego. Wszedłem 15 sekund po powiadomieniu i jak doszło do mnie to nie było kart :(
  • Odpowiedz
@Unbeliev: To chyba za wolno wszedłeś albo powiadomienie za późno przyszło?
Mnie praktycznie zawsze przerzuca do karty bezpośrednio. Czasami jak później wejdę to faktycznie jest ta stronka z kolejką.
  • Odpowiedz