Wpis z mikrobloga

@Masterczulki: i to wystarcza ci na takie mrozy? Ja jeździłem co prawda w spd, ale z full neoprenami na buty, sięgające za kostkę i po godzinie miałem już dość. Do tego też miałem grube skarpety merino.
@saul: na zimę, rozsadnym jest zamontować pożądane platformy, nawet osoby doświadczone z spd tak robia, wtedy zakładasz zimowe, ciepłe, 2kg buty, jest Ci ciepło i robisz taka formę na sezon że, jak wepniesz ten bucik 388g w spd to poczujesz moc ciągu enterprise heh, polecam.
w jakich butach jeździsz? U mnie zawsze problemem są marznące stopy.


@saul: Mam Sidi Eagle 10 i Giro Cylinder. Do pracy jeżdżę w tych drugich. Mam ochraniacze Endura MT500 i neoprenowe od Gianta. Te pierwsze mam od niedawna i nie zdążyłem ich przetestować. Giantowskie się sprawdzają.
Za to na starość bęben zamiast brzucha i problemy z kręgosłupem i ogólną wydolnością organizmu. :D


@Adwokat_Boga: To jest cena, którą jestem w stanie ponieść w zamian za ból dupy kolarza szukającego atencji. :D

PS. Weź złóż jakąś petycję o zakaz używania samochodów, uratujesz wtedy wiele istnień ludzkich od bólu i cierpienia na starość. Jesteś tym bohaterem na którego nie zasługujemy :D