Wpis z mikrobloga

Kolega @kleopatrixx poczuł się urażony tym, że mówię prawdę o zbieraninie jaką jest Konfederacja zaczął mnie obrażać, usunął moje wpisy i mnie zablokował. Piękny przykład wolności i poziomy dyskusji reprezentowany przez konfederatę.

Wiec przypomnę, że Konfederacja to:
- RN czyli narodowi socjaliści, którzy wcale nie są wolną gospodarką. Wstrzymują się od głosu, ale się nie cieszą
- Katoliccy zamordyści, którzy chcą nam układać życie (Braun, Bosak)
- Antyszczepy
- I wątpliwej jakości liberałowie od Korwina

Przepraszam, że wołam, ale tam już nie mogę brać udziału w dyskusji...

@Piernikarka @Ordo_Publius @kakaowymistrz @Tasanga

Do @szkorbutny

Wiem, że pełno ludzi głosuje na pis i ja dziś mając do wyboru Konfederację albo innych to wybrałbym kogoś z Nowoczesnej. Głosują w sejmie z rigczem. Przeciwko podatkom i innym socjalnym pomysłom oraz przeciwko ograniczaniu wolności ludzi.

wpis

#polska #bekazpisu #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #polityka
  • 105
  • 63
@wiecznylowcaumyslow no właśnie kowinowy wolny rynek jest równie realny co komunizm Marksa xD

Odrealniony staruch z milionami na koncie i masą czasu na działaność polityczną i przekonywanie młodych że mają się pozbyć swoich praw bo może kiedyś będą bogatymi przedsiębiorcami. Gość głosi "prawa są dla ludzi po pracy", bo on zawsze jest "po pracy".

Ma wiarygodność Marksa, który również w życiu nie pracował i był utrzymywany przez innych.
@wiecznylowcaumyslow:

Wiem, że pełno ludzi głosuje na pis i ja dziś mając do wyboru Konfederację albo innych to wybrałbym kogoś z Nowoczesnej. Głosują w sejmie z rigczem. Przeciwko podatkom i innym socjalnym pomysłom oraz przeciwko ograniczaniu wolności ludzi.

...no chyba, że chodzi o branie na rok społeczeństwa i przedsiębiorców pod but i łamanie podstawowych konstytucyjnych swobód w obawie przed POTĘŻNYM wirusem - to wtedy nie. Ale wiadomo, ważniejsze że Bosak sobie
źródło: comment_1611558361QPOI5DLW6R60ArKmQSGIhy.jpg
@wiecznylowcaumyslow:
Powiem tak - gdybym miał w kolejnych wyborach opcję głosowania na Nowoczesną z 2015 roku, startującą solo i z realnymi szansami wejścia do Sejmu, poważnie bym się nad tym zastanowił. Albo inną, o podobnie wolnościowym profilu. Choćby Konfę bez nuty narodowo-katolickiej. Tyle że to se ne vrati, więc trzeba zacisnąć zęby i brać co dają.

Ale cieszę się, że przynajmniej w powyższej kwestii się zgadzamy :)
@Jegwan: czy ty czytasz cokolwiek? Nie piszę o koalicjach tylko ugrupowaniach. Tak jak rozbiłem Konfederację na ugrupowania tak samo wypowiadam się o części KO. I nigdzie nie napisałem, że KO to jedyna droga. Zwróciłem uwagę, że część tych posłów, którzy należą do ugrupowania Nowoczesna wypowiada się i głosuje z sensem. Został wskazany ich minus i się z nim zgodziłem. Twój komentarz miałby sens jakbym ślepo napisał, że są super pod każdym
Ale wiadomo, ważniejsze że Bosak sobie coś tam pobredził o katolickich sędziach na Tłiterze.


@Dutch: :pobredzi xD ten człowiek chce stworzyć państwo katolickie z prawem zbudowanym na dekalogu i #!$%@? o demonach żyjących w równoległym wymiarze, ale co tam, jest niegroźny i tylko sobie bredzi xD

zrobią ci egzorcyzmy jak lubisz chłopców ale przynajmniej podatek niski
@doomer-2020 żaden z nich nie pracował, a mają najwięcej do powiedzenia w sprawie "ludzi pracy" i jak ta praca ma wyglądać. Wprowadzają ludzi w błąd, snując swoje hipotezy o tym jak trzeba pracować, jednocześnie żaden z nich zagrożony pracą nie był, a jedynie forsował swoje wyobrażenia o pracy manipulując ludzi żyjących w poczuciu niesprawiedliwości dla swoich własnych korzyści (wygody, zabezpieczenia pozycji i majątku).
@polskabialoczerwoni: a to się zgadzam. Jest sobie taka partia Możemy i odpowiada ona moim poglądom. Ale nie mają szans się dostać. To na kogo zagłosować jak nikt nie pokrywa moich poglądów w więcej niż połowie? Robię latarniki i inne porównania i rok temu miałem chyba 3 partie w przedziale 40-50 %. To rzeczywiście w tym przypadku kierujesz się tym, co dla Ciebie ważne, albo tym kto zrobi mniejszy #!$%@? z tym
Korwin - człowiek który dzięki rodzinnemu majątkowi nigdy nie pracował wypowiada się o tym jak ma wyglądać prawo pracy i obowiązki pracownika i pracodawcy. Poziom hipokryzji Marksa.


@Hrjk: To akurat słabe. Zarządzający NFZ wcale nie musiał nigdy operować, żeby być dobrym zarządcą.
Inna sprawa, że Korwin nie ma u mnie za grosz zaufania
@wiecznylowcaumyslow: Ojej, bardzo jesteś mądry, szkoda że ta mądrość nie przekłada się na analizę otaczającej rzeczywistości, bo tylko osoba powiązana biznesowo z PO mając jakiejkolwiek wiedzę o polityce może zachęcać do głosowania na te listę.
@Maly_Jasio alez ktoś kto zarządza NFZ prawdopodobnie (chociaż obecnie to nie jest takie pewne) ma pojęcie o zarządzaniu. Raczej nie jest to wiedza zdobyta z książek tylko doświadczenie zawodowe zdobyte podczas kariery.

Natomiast Korwin takowego nie posiada. Gość postuluje zniesienie stawki minimalnej, bez której ludzie by w Polsce #!$%@? za miskę ryżu i ogólnie zniesienie lewackiego prawa pracy. W teorii brzmi spoko, ale jak się głębiej zastanowisz to jest ogromna dysproporcja siły
@Hrjk: pełna zgoda. Sam jestem prawicowcem w kwestiach gospodarki, ale nie jakimś skrajnym. Też uważam, że płaca minimalna i prawo pracy są niezbędne. Poglądy Korwina to często dyrdymały nie biorące pod uwagę czynnika ludzkiego. Pracodawca to też człowiek i często chciałby #!$%@?ć swoich pracowników gdyby nie chroniło ich prawo pracy. Inna kwestia - zasiłki i inne daniny. Korwin chce ich zniesienia a potrzebującymi zaopiekowaliby się prywatne osoby i firmy dajacy hajs
@Hepburn: zgadzam się, każdy ma swoje wady i nie ma nic takiego godnego polecenia bez zająknięcia. Nie promuję, ale mając do wyboru te ugrupowania, które dziś są w sejmie to wybrałbym kogoś z Nowoczesnej, bo widzę, że potrafią zagłosować po swojemu. Lubnauer widziałem w kilku głosowaniach pozytywnie i często mówi z sensem.