Wpis z mikrobloga

Do ludu!
Przyznam, że nie mogę wyjść z podziwu, jak ludzie przyklaskują wszystkim restauracjom, lodowiskom itp które chwalą się tym, że otwierają bohatersko swoją działalność...ja rozumiem że to dobre dla nich bo w końcu zarobią, a mają trudną sytuację.
Ale jpdle ludzie przecież oni dosłownie zarobią ryzykując waszym zdrowiem i zdrowiem pracowników! Jak sami możecie przyklaskiwać temu że ktoś was wystawia na ryzyko i jeszcze chce za to kasę? WTF? gdzie tu sens i logika ? ()

Jak ci sami ludzie mogą krzyczeć o wolności na ulicach, o tym że rząd ich wykorzystuje i nie szanuje, a potem tym samym tchem wiwatować i bić brawa tym bohaterom, że ktoś inny ich wykorzystuje tylko inaczej ?

Niech mi to ktoś wytłumaczy

#otwieramy #dzbany #ludziewolnosci #bekazpisu #bekazpodludzi #wtf #ludzie #koronawirus
l.....y - Do ludu!
Przyznam, że nie mogę wyjść z podziwu, jak ludzie przyklaskują ws...

źródło: comment_1610632780dnYc93mAeyhOJdpUJ287BO.jpg

Pobierz
  • 139
@leazyboy pracowałem w zeszłym roku odwiedzając miesięcznie ok 2000 lokali czy mieszkań w przeważającej większości miałem bliski kontakt z mieszkańcami czy pracownikami firm, trafiałem dziesiątki domowników na kwarantannie i izolacji i jakoś nie umarłem na nawet nie zachorowałem ani ja ani nikt z mojej rodziny, taka straszna ta pandemia. Fakt w okresach dużej zachorowalności zawsze miałem maskę ffp3 ale to tylko listopad grudzień z całego roku. Nie neguję covida bo niestety znam
@leazyboy: jaka masz propozycje dla restauracji w takim razie? Ile maja jeszcze być zamknięte? Bo cały czas słyszę: omg nie wysiedzisz dwa tygodnie w domu, nie wysiedzisz wakacji w domu? Nie wysiedzisz świat w domu? Im już przecież dawno nie chodzi o wirusa, tylko o wykończenie tych biznesów. No i główne pytanie: co powiesz na temat kościołów, gdzie uczestnicy mszy to główny „target” wirusa?
@somskia:
przeczytaj jeszcze raz kolego, gdzie ja napisałem że ta sytuacja jest dla nich dobra ?
każdy odpowiada za siebie i za swoje zdrowie ja świata nie zbawiam i nie zamierzam kisnę po prostu że ludzie z tego się cieszą i przyklaskują temu jak by te restauracje były bohaterami wojennymi powracającymi z wojny
tylko jestem ciekaw czemu ludzie to chwalą


@leazyboy: Bo się w ogóle nie boją tego ŚMIERCIONOŚNEGO WIRUSA. Bo widzą i sami uczestniczą w tłumach w kościołach i Biedronkach i nic się nie dzieje. Sam chętnie pójdę do restauracji tak jak chodzę do sklepu - chorowałem już na covid i jak zarażę się jeszcze raz to znowu przechoruję i tyle, o ile w ogóle się zarażę.

@Catmmando: CHCESZ MIEĆ TU DRUGIE