Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FPmaster

FPmaster

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15071
  • Znaleziska 280
  • Mikroblog 14791
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 89
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
wczoraj, 19:08:01
  • 2
No co, szkoda Kurakao, super że jeszcze 2 mecze, a jeszcze bardziej super że Wyspy Zielonego Przylądka zaczynają jutro swoją przygodę
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster wczoraj, 19:14:06 via Wykop
  • 0
@RwandyjskiFront: czego szkoda?XD zagrali kompletną padakę, bez absolutnie zadnej historii. A ten gol to zwykły gol. Kompletnie bez znaczenia.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 08.06.2026, 20:47:16
  • 10
#stamtad #from #seriale Ten sezon jak do tej pory jest najgorszy ze wszystkich. Większość odcinków kompletnie przegadanych, zero rozwiązywania zagadek. Postać Sophii tak w-----a, ze nie chce jej ogladac na ekranie bo wiem kim jest na prawde. Tak jakby twórcy nie mogli zostawić tej informacji na koniec. Nie wiem, strasznie peakuje w dół ten serial.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrKuaku
mrKuaku
mrKuaku
08.06.2026, 21:15:45 via Android
  • 1
@FPmaster: chyba 3 sezonu nie oglądałeś
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
09.06.2026, 12:44:03 via Android
  • 1
@blablalbla: no nie wiem, dla mnie to, że po prostu stary dziad zamienił się w ponętną katoliczkę nie jest tak oczywiste.
  • Odpowiedz
tarkaz
tarkaz
05.06.2026, 22:11:05
  • 4
#residentevil
tarkaz - #residentevil
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 07.06.2026, 19:06:11 via Wykop
  • 0
@tarkaz: skad to informacja ze to luzny rimejk?
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 07.06.2026, 19:56:58 via Wykop
  • 0
@tarkaz: Oni sami mówili ze chcą przebudować fabularnie CV, więc nie powiedziałbym że to luźny rimejk, zwłaszcza ze pewnie bedą robić podkładke pod RE 5 i RE6 remake w przyszłości.
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
06.06.2026, 08:47:56
  • 175
Pamiętajcie o picu wody. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W taką pogodę NAWODNIENIE JEST KLUCZOWE 💧 💦
RitmoXL - Pamiętajcie o picu wody. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W taką pogodę NAWODNIENIE JEST KLUCZOW...

źródło: IMG_9183

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 06.06.2026, 10:45:06 via Wykop
  • 1
@RitmoXL: Sam bym się rzucił na taką zmrożoną wodę ehh
  • Odpowiedz
ladykagami
ladykagami
05.06.2026, 22:08:16
  • 1
#gry

Gra PIŁA


O tak tak tak proszę

Robią
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 05.06.2026, 22:24:28 via Wykop
  • 1
@ladykagami: Akurat to polskie studio fajnie gierki robią. Szkoda ze to multi.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 29.05.2026, 16:57:46
  • 3
#poznan czy w tym mieście obsranego gówna gdy odbywają się jakiekolwiek eventy to miasto na jakiś odcinkach musi zostać sparaliżowane bo inaczej się nie da? O co tu chodzi i dlaczego ZDM za każdym razem nie potrafi przewidzieć że duża ilość ludzi w jednym miejscu sparaliżuje komunikację drogową. #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
29.05.2026, 17:37:21 via iOS
  • 0
@Altar: koncert na stadionie, zablokowane ulice, sterowanie ruchem nic nie jeździ. Jutro będzie spoko.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
29.05.2026, 17:51:33 via iOS
  • 1
@ryhu: byczku. Specjalnie unikałem samochodu bo wiedziałem że będzie ciężko. Nie spodziewałem się że komunikacja autobusowa postanowi też nie jeździć.
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
19.05.2026, 09:08:23
  • 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 19.05.2026, 15:12:58 via iOS
  • 0
@donttalktome: przecież większość tych singli czy singielek 35+ wynika z prostego faktu że przegapili moment w którym mieli 25 lat i mogli wybrzydzać. A teraz okazuje się że już nie są tak samo młodzi i nie mają takiego samego wyboru jak kiedyś.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 19.05.2026, 15:14:14 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 19.05.2026, 15:26:23 via iOS
  • 1
@janeeyrie: gratulacje. W wieku 40+ lat z pewnością daje to substytut idealny zamiast stabilnego małżeństwa i potencjalnie dzieci. Robisz krzywdę swojej płci wmawiając im takie farmazony. Już nie mówiąc że im starsze tym kręgi znajomości się zmniejszają. Ale obstawiam że ty jesteś zbliżona tym wiekiem, więc sama podświadomie zdajesz sobie z tego sprawę.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 19.05.2026, 16:00:02 via iOS
  • 0
@FunnyLogin: “ Człowiek to istota społeczna. Małpa.” “ Żałuje się tego, że nie kochało się bliskich tak, jak na to zasługiwali.” przecież dosłownie potwierdziłaś moje słowa że wmawianie komuś że samotność jest taka super i że starsze kobiety tak dobrze sobie radzą to jest bzdura i zakłamywanie faktu że samotność źle wpływa na OBIE płci.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 03.05.2026, 19:42:53
  • 1
#residentevil #gry #re5 Jakim sposobem Capcom zrobił słabą część, ale najlepszy dodatek? Dosłownie Lost in Nightmares to cudo. To wyglada jak remake RE1 ze aż człowiekowi naszła ochota zagrać znowu w 1. Chciałbym, żeby prawdziwy remake właśnie w taki sposób wyglądał. Niesamowity klimat, aż szkoda ze taki krótki, ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowmiWito
mowmiWito
03.05.2026, 10:45:59
  • 1385
Prezydent się zastanawia jak to możliwe, że doszło do rozbiorów - w skrócie to wystarczyło, że znalazł się taki jeden co miał prawo (liberum) veto, dostawał pieniądze od ruskich i wetował wszystkie ustawy, które chciały przyjąć reszta sejmu i rządzących, np. żeby wzmocnić armię z pieniędzy szlachty, bo jak to tak.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 03.05.2026, 12:05:22 via Wykop
  • 3
@mowmiWito: Liberum veto nie było główną przyczyną upadku Rzeczpospolitej.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 01.05.2026, 13:43:19
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
01.05.2026, 17:19:37 via Wykop
  • 0
Tu się nie zgodzę, dla mnie wioska nadal najlepsza.


@ladykagami: Ja mam wrażenie, że oni próbowali usilnie odwzorować klimat wiochy z RE4, ale imo im nie wyszło xD Wesker boss to imo jeden wielki skrypt, biegnij tu, strzel mu tam, quick time event i elo xd.
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
01.05.2026, 05:55:30
  • 3
#gry czas wkońcu zaczać grać w residenta. Filmy lubie, ale jeszcze nie miałem okazji zagrać w żadną grę xD
samael4018 - #gry czas wkońcu zaczać grać w residenta. Filmy lubie, ale jeszcze nie m...

źródło: image_2026-05-01_075508922

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 01.05.2026, 14:45:36 via iOS
  • 0
@samael4018: topka serii
  • Odpowiedz
brazowooka_eM
brazowooka_eM
30.04.2026, 17:09:56
  • 2
O, będzie chodzone do kina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#residentevil #gry #filmy
brazowooka_eM - O, będzie chodzone do kina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#residentevil #gry #filmy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 01.05.2026, 11:13:09 via Wykop
  • 1
@brazowooka_eM: Mi to wyglada na mega spoko film o zombie, ale niekoniecznie to powinno się nazywać resident evil i tyle. No chyba ze faktycznie pojawiłaby sie Ada w rajstopkach i czerwonej sukience to dałbym 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 29.04.2026, 21:25:14
  • 1
#residentevil #re5 #gry Czy w tej grze kazdy jeden boss jest jakiś z-----y i trzeba w niego władować całą dostępna amuniacje zeby zabić (albo nie). Tak, w każdej części bossowie to gąbki, ale w tej to ja mam dosłownie wrażenie ze to gruba przesada. Teraz przez 30 minut biłem się z tym uroborosem ładujac za kazdym razem full amo z miotaczem ognia i nie dało sie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
29.04.2026, 22:00:17 via Wykop
  • 1
@JatuArmy: no bez rpg to pewnie bym do terazc siedział xD nie wiem jak to zrobic solo, mam wrazenie ze ten miotacz ognia absolutnie nic nie robi
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 26.04.2026, 19:46:04
  • 0
#residentevil #gry #re5 ktoś mi wyjawi jak w tej z------j grze działają zapisy i śmierć?xD właśnie zginąłem pod koniec lokacji w której wystrzelałem się z całego ammo i po wczytaniu mam 0 wszystkiego. Jak niby mam to przejść teraz? xD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
26.04.2026, 19:54:46 via Wykop
  • 0
@tarkaz: ale mi chodzi ze przeszedlem prawie cala lokacje, ale zginalem na samym koncu i mam 0 ammo i wszystkich zrespionych przeciwników?
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
26.04.2026, 20:35:18 via Wykop
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Lore wydaje sie całkiem spoko, ale granie solo no jest mordęgą xD A teraz odkryłem ze da sie farmić pieniadze i amuniacje w tej grze, wiec nie wiem co za odklejki ktoś w tym capcomie robił wypuszczając taką gierke
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
27.04.2026, 19:22:58 via Wykop
  • 1
@MelvinHarris: jestem masochista i zawsze warto spróbować zanim sie zawyrokuje xd
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 26.04.2026, 07:16:24
  • 1
#residentevil #re5 #gry Resident Evil 5 to jest absolutne g---o wszechczasów i obawiam się, że będzie to pierwszy skip z uniwersum. Bardzo źle mi się w to gra zaczynając od czułości myszki, która lata po ekranie, głupim AI Sheevy. Niezliczonej ilości akcji, bez chwili wytchnienia. Jedyne na co czekam to chyba Jill i Wesker. Jeśli się da to chyba zmienie poziom na easy i pójdzie rush
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
26.04.2026, 08:47:22 via Wykop
  • 0
@sotarKratos: zgadzam sie, grajac w coop pewnie bym sie dobrze bawil, ale solo to jest mordęga xD
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
26.04.2026, 13:09:58 via iOS
  • 0
@tarkaz: ograłem re0,re1 i się bardzo dobrze bawiłem. Tyle że te części są o wiele lepsze niż to g---o zwane re5.
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
26.04.2026, 06:32:16
  • 0
Leżał mi w bibliotece Resident Evil 0 od dawna nietknięty, więc postanowiłem spróbować, ale niestety mnie odrzucił.

W sumie nie lubię jak w grach jest tak sztywno kamera ustawiona + koszmarne jest zarządzanie ekwipunkiem mając tylko 6 miejsc na postać ( ಠ_ಠ).

#residentevil #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster 26.04.2026, 06:59:37 via Wykop
  • 1
@Dragnipurake: RE0 jest dość specyficzny, ale taki klimat miały oryginalne częsci. Zagraj sobie w RE1, tam tez są rzeczy jak w RE0, ale troche lepiej zrobione
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 19.04.2026, 19:58:00
  • 3
#residentevil #re #gry Resident Evil Revelations to do tej pory najgorsza część jaką zagrałem. Klimat statku był świetny, Jill i Chris byli świetni, ale cała reszta to był istny syf xD poboczne postacie do zapomnienia bo podobno nie ma kontynuacji, fabuła nudna, gra akcji i brak horroru. Nudne segmenty poza statkiem, nudni wrogowie i bossowie. Wyseksualizowane postacie i ogólnie meh xD aż się boję teraz zagrać
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
19.04.2026, 20:50:22 via iOS
  • 1
@Aeterna: @petarded w 2 będę grał
Po re5 bo podobno to tak chronologicznie wydarzeniami idzie
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
19.04.2026, 20:51:12 via iOS
  • 0
@ladykagami: a to tak, ogl te bronie to dosłownie wyglądają się jak z tektury xd
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
20.04.2026, 14:34:56 via Wykop
  • 0
@MelvinHarris: grałem bo chce przejść całą serie RE. Do pewnego momentu było całkiem spoko, ale im dalej w las tym gorzej, więc już chciałem po prostu dokończyć.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 20.04.2026, 14:31:32
  • 0
#residentevil #re5 #gry Może jest ktoś chętny pograć w coop RE5? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Altar
Altar
20.04.2026, 16:59:35 via Android
  • 0
@FPmaster: To ja chętnie, ale nie mam re5 ;)
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 12.04.2026, 19:18:03
  • 10
#wegry #polityka #wybory To koniec tego ruskiego knura. Jednego podnóżka mniej. Niech będą wielkie Węgry i Europa!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
12.04.2026, 19:19:02 via Wypiek
  • 4
@FPmaster jutro - „wybory sfałszowane, Ameryka pomuszzzz”
  • Odpowiedz
XkemotX
XkemotX
12.04.2026, 19:19:03 via Wykop
  • 2
@FPmaster: Po długu w jaki w--------ł Orban kraj to Węgry jeszcze długo nie będą wielkie, ale na pewno będą same decydowały o tym, co zrobią dalej - i czy nie wrócą pod ruski but. Sam fakt że w końcu udało się oderwać tego grubego s--------a jest wielkim pozytywem
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 12.04.2026, 18:57:16
  • 17
#wybory #wegry #polityka JD Vance i Trump to niezmiennie największe midasy polityki zagranicznej w całej historii USA. Kogo nie poprą to Ci p----------ą z kretesem. Ośmieszają całą prawicę światową i sprawiają że przegrywają każde wybory. Niesamowity wyczyn tej g---o administracji trumpa. Wyjątek to chyba tylko Nawrocki.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
12.04.2026, 18:59:38 via Wykop
  • 4
@FPmaster: Kanada chyba była najlepsza - Liberałowie byli od dwóch lat w głębokim kryzysie i wydawało się, że są nie do odratowania. Trump zaczął pierdzieć, to wygrali i jeszcze poprawili wyniki. xD
  • Odpowiedz
WaveCreator
WaveCreator
12.04.2026, 19:01:06 via Wykop
  • 1
@FPmaster: Najlepsze jest to, że gdyby Trump nie o---------ł z Iranem to pewnie Orban nie srałby dzisiaj pod siebie o wynik xD

Jak w Kanadzie konserwatyści pierwszy raz od dawna byli pewniakiem do wygranej w wyborach, to pomarańczowy debil uderzył na Kanadę cłami i otwarcie chwalące Trumpa prawicowe parówy obudziły się z chujem w łapie, bo nagle im sondaże poleciały na ryj, a partia Trudeau odzyskała wiatr w żagle i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking