Wpis z mikrobloga

@SlenderCzester starter pack bycia nikim w życiu. Żeby ta fotografia jeszcze była zarobkowa, wyjście na drinka oznaką pracy w gastro a Netflix synonimem krytyka filmowego. Ale dobrze wiemy, że tu chodzi o wstawianie fotek na Insta, przeleżenie 10h dziennie w wyrku z jamnikiem oglądając seriale i co piątkowe wyjście na kluby jak jakiś frajer postawi wyjście xD

@wychodek321: to jest wykop, tu nie można interesować się niczym "przeciętnym", nie można być normalnym, mieć jakiegoś zwykłego hobby czy w ogóle przeciętnie żyć. Z tym, że większość wykopków to zjeby które skrycie marzą o takiej normalności, o tej, którą tak zawzięcie wyśmiewają, często są na tyle głupi, że nawet nie zdają sobie sprawy. A potem jęczą, że nawet jakaś zwykła dziewczyna ich nie chce. Na dodatek taka postawa na wykopie
@SlenderCzester: Jak ktoś ma takie przyziemne hobby, lubi spędzać w taki sposób czas i jest szczęśliwy to w czym problem? Ma na siłe uczyć się gry na harfie, tracic nerwy, żeby zaimponować jakiemuś przegrywowi w rozmowie na tinderze? Ważne, że jest zadowolona. Ja też mam „nudne” zainteresowania, żadnych konkretnych. Czasem poczytam książkę, czasem obejrzę serial... czasem pojadę w góry czy w jakieś inne fajne miejsce, jak mi się chce to idę