Wpis z mikrobloga

@Volos: dopiero co wszedłem na plus
Ostatnie testy rok temu to 262.5 siad, 252,5 ciąg 132.5-142,5 kg ławka zależy co uznać za jej zaliczenie czy zawodnicze czy gym lift ( ͡° ͜ʖ ͡°) no tylko to było naturalnie jeszcze, teraz pewnie wyrównam te rekordy a póxniej będę przebijać
  • Odpowiedz
@Cryptograph: przewrotnie zawsze miałem powodzenie obojętnie czy gruby czy chudy i nie narzekałem; obecnie zagadają młodsze i starsze same z siebie. No ale żona, dziecko to grzeczny jestem :)
  • Odpowiedz
@Kasahara: od jakiegoś specyfiku przytyłeś na twarzy czy od czego? bo na drugim na górze foto wyglądałeś jak chudy byk, a na drugim ale na dole wyglądasz jakbyś opuchł na twarzy (ale bice też większe wiadomo) -
  • Odpowiedz
przewrotnie zawsze miałem powodzenie obojętnie czy gruby czy chudy i nie narzekałe


@Kasahara: bo wbrew pozorom mięśnie i sylwetka wcale nie robią takiej roboty, jak ludziom się wydaje.
Bardzo dużo dziewczyn zaczaruje inteligentny dowcip, uśmiech, zainteresowane spojrzenie, krótko mówiąc dobry bajer ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Volos:

Na zdjęciach na dole 90 kg / 180 cm. Obecnie mam około 100 kg.
A łapa najgorsza moja partia z klatą :P 44 może teraz mam a na redukcji poniżej 40 kg
  • Odpowiedz