Wpis z mikrobloga

Z takich #anonimowemirkowyznania, to jak byłam w podstawówce, spotkałam kiedyś nauczycielkę geografii na ulicy, nic nie powiedziałam, a ona poskarżyła potem mojej mamie, że jestem niewychowana, bo nie mówię nauczycielkom dzień dobry. A tak naprawdę to byłam nieśmiała i po prostu bałam się odezwać. #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
@n_moth: Ta akurat nauczycielka i bez tego była przerażająca, na lekcjach u niej też nigdy się nie odzywałam, a to że poprosi do odpowiedzi to był największy koszmar dzieciństwa. :/
  • Odpowiedz
a ona poskarżyła potem mojej mamie, że jestem niewychowana, bo nie mówię nauczycielkom dzień dobry. A tak naprawdę to byłam nieśmiała i po prostu bałam się odezwać


@janeeyrie: A sama wielce nauczycielka nie może pierwsza powiedzieć Dzień dobry?
  • Odpowiedz
wg zasad to młodsi starszym mówią dzien dobry, tak samo osoby wchodzące mówią obecnym już.


@Gosir: Nie cierpię tego wpojonego szacunku do osób starszych. Skąd mam mieć pewność, że jakiejś prukwie należy się szacunek, skoro mogła być wredną jędzą za młodu, która ma historię przestępczą
  • Odpowiedz
@janeeyrie ale #!$%@?. Nie powiedziałam dzień dobry bo byłam nieśmiała?
To jest mega #!$%@?, ja jestem leniwy to mam nie pracować? Jestem niski to mam nie podbijać do lasek?

Jesteś po prostu człowiekiem który nie zrobi nic więcej w życiu bo ciągle ma wymówki, no ja cię proszę powiedzenie dzień dobry to nie koniec świata. Jeśli nie umiesz nawet w takiej kwestia się przełamać to pozostaje ci tylko #usunkonto
  • Odpowiedz
@Kowixx no dobra fakt bycia w podstawówce trochę zmienia i go zignorowałem, także jest tu jednak pewien sens. Mam nadzieję że dzisiaj jest lepiej bo jeśli nie to odsyłam do.mojego pierwszego komcia :D

@yells uspokój się, nie rozmawiasz z ojcem który cię dotykał tam gdzie nie trzeba
  • Odpowiedz
@Kutacz_2000:

To jest mega #!$%@?, ja jestem leniwy to mam nie pracować? Jestem niski to mam nie podbijać do lasek?

Nie, ale jak nie umiesz przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem to możesz nie komentować na mirko( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janeeyrie: ha tfu na nauczycieli. Od dziecka byłem autystykiem i nie rozumiałem rzeczy jak 'szacunek" z nadania dla funkcji itp. Ale głupi starzy i głupi nauczyciele sprawili ze z neutralności przeszedłem bliżej anarchicznym przekonaniom xD

Jeszcze pamietam jak zawsze mialem problem z dzien dobry/do widzenia (z mojego punktu widzenia witanie sie ogolnie nie jest zrozumiale, a szczególnie wszystkie inne aspekty to jakie #!$%@?, zasady kto ma byc przez nas przywitanym
  • Odpowiedz