Wpis z mikrobloga

#tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego Pana, od niedawna najbogatszego człowieka na świecie. Dołożyłem się do jego fortuny. Ciekawe czy on również dołoży się do mojej. Cena jednej akcji to 800$, taką mi się dziś udało złapać więc inwestycja na dziś to 8000$ czyli 29 440 zł.

Jeśli chcesz się dowiedzieć ile zarobię bądź stracę w ciągu tygodnia zaplusuj ten wpis, wszystkich którzy zostawią plusa zawołam równo za tydzień i przedstawię wyniki.
Jeśli oczywiście nie zejdę ze stresu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
mateusz-zahorski - #tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego ...

źródło: comment_1610056953SRhtpnZHYaAG1EqBbQkws1.jpg

Pobierz
  • 75
Uzbierała się nieprzyzwoita ilość pieniędzy.


@Chlopiec_z_drewna: nie ma czegoś takiego jak nieprzyzwoita ilość pieniędzy. Jak ktoś uważa że mu zbywa i nie ma co z nimi robić to oddaje na cele charytatywne jak gates który przepierdziela na to dziesiątki milionów rocznie jeśli nie więcej. Jeśli nie rozdajesz pieniędzy na lewo i prawo to znaczy że jeszcze ci nie zbywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@mateusz-zahorski: on jest chyba największą bańką na wszystkich giełdach XD jakiś czas temu kiedy akcje tesli już były w cholere wysoko wrzucił tweet gdzie napisał, że Tesla jest przewartościowana, to go ludzie wyśmiali, że inteligencja i mądrość u niego nie idą w parze.
A widać, że miał rację i wartość wszystkich jego biznesów to nie wartość firm, potencjału, know-how, a tylko marzeń jakie wytworzył u ludzi, którzy już sami siebie napędzają