Wpis z mikrobloga

#tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego Pana, od niedawna najbogatszego człowieka na świecie. Dołożyłem się do jego fortuny. Ciekawe czy on również dołoży się do mojej. Cena jednej akcji to 800$, taką mi się dziś udało złapać więc inwestycja na dziś to 8000$ czyli 29 440 zł.

Jeśli chcesz się dowiedzieć ile zarobię bądź stracę w ciągu tygodnia zaplusuj ten wpis, wszystkich którzy zostawią plusa zawołam równo za tydzień i przedstawię wyniki.
Jeśli oczywiście nie zejdę ze stresu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
mateusz-zahorski - #tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego ...

źródło: comment_1610056953SRhtpnZHYaAG1EqBbQkws1.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
wystarczy spojrzec na podstawowe wskaźniki analizy fundamentalnej jak c/z i c/wk i przeczytać jakąś książkę, pozdrawiam i życzę sukcesów w edukacji giełdowej


@Koronanona: No to polecam tak inwestowac to zarobisz xD Popatrz mamy tyle tanich spolek energetycznych i panstwowych, maja takie piekne wskazniki i nikt nie kupuje xD
  • Odpowiedz
Popatrz mamy tyle tanich spolek energetycznych i panstwowych, maja takie piekne wskazniki i nikt nie kupuje


@Moisze: na spółkach energetycznych i SP mamy największy wolumen od lat ale tak tak nikt nie kupuje, z kosmosu się te obroty biorą.
  • Odpowiedz
na spółkach energetycznych i SP mamy największy wolumen od lat ale tak tak nikt nie kupuje, z kosmosu się te obroty biorą.


@proszebardzo2: fundy. Musza kupowac bo maja portfele na rynki. Masz fundusz na rynki rozwiniete to kupuja proporcjonalnie wszystkie rynki, glowne indeksy. Normalny inwestor indywidualny tam sie nie pcha bo przyjdzie taki pis i zrobi bajzel
  • Odpowiedz
@Moisze: xD to w ogóle nie tłumaczy rekordowy wolumen. Rekordowe ilości kont maklerskich zostało otwartych w 2020, to nie jest tylko kapitał funduszy. Przed nami zajebista hossa, kto skorzysta ten skorzysta a Ty dalej sobie wmawiaj że nie umiesz zarabiać na gpw bo pis.
  • Odpowiedz
Przed nami zajebista hossa, kto skorzysta ten skorzysta a Ty dalej sobie wmawiaj że nie umiesz zarabiać na gpw bo pis.


@proszebardzo2: Bedzie hossa ale nie na WIG20, ilością kont maklerskich wolumenu nie zrobisz, suwak będzie dusił giełde jeszcze długie lata i indywidualni tego nie zbiorą bo masz jeszcze likwidację ofe a Morawiecki liczył że zbierze to ppk, niestety to okazało się złudne bo polacy masowo uciekli od ppk. Udzial
  • Odpowiedz
spójrz na wykres już pierwsza fala idzie, możesz zapomnieć o wejściu w spółki energetyczne albo w banki w okolicach dołka z 2020.


@proszebardzo2: Jeszcze nie odrobilismy strat z marca a ty wieszczysz nam hosse. Dax - odrobiony, nasdaq - juz dawno, snp - to samo. O czym ty mi tu.
  • Odpowiedz