Wpis z mikrobloga

#tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego Pana, od niedawna najbogatszego człowieka na świecie. Dołożyłem się do jego fortuny. Ciekawe czy on również dołoży się do mojej. Cena jednej akcji to 800$, taką mi się dziś udało złapać więc inwestycja na dziś to 8000$ czyli 29 440 zł.

Jeśli chcesz się dowiedzieć ile zarobię bądź stracę w ciągu tygodnia zaplusuj ten wpis, wszystkich którzy zostawią plusa zawołam równo za tydzień i przedstawię wyniki.
Jeśli oczywiście nie zejdę ze stresu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
mateusz-zahorski - #tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego ...

źródło: comment_1610056953SRhtpnZHYaAG1EqBbQkws1.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
ok ekspercie poczekaj z wejściem na giełdę jak osiągniemy ATH, zajebista strategia.


@proszebardzo2: Nie czekam, inwestuje za granica od GPW trzymam sie z daleka. Pozdro i słuchaj dalej Alberta on ta hosse pokoleniowa obiecuje juz od 2009 takze troche jeszcze poczekasz.
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: trochę tak jak z btc. Wydaje mi się że jak już mówią że bańka pęknie to znaczy że jeszcze trochę spokojnie można trzymać zanim pęknie. Ale nie z długo bo w końcu pęknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia!
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: tak i tylko tam zamierzam. Rozważam tylko czy się rozliczać czy wykręcić srogi wałek skarbowy, ale przy tym tempie rośnięcia Tesli za rok chyba będę musiała jakoś wyprać zakup mieszkania hehe ( ͡ ͜ʖ ͡)
A od nieujawnionych dochodów podatek 75%...
  • Odpowiedz