Wpis z mikrobloga

#tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego Pana, od niedawna najbogatszego człowieka na świecie. Dołożyłem się do jego fortuny. Ciekawe czy on również dołoży się do mojej. Cena jednej akcji to 800$, taką mi się dziś udało złapać więc inwestycja na dziś to 8000$ czyli 29 440 zł.

Jeśli chcesz się dowiedzieć ile zarobię bądź stracę w ciągu tygodnia zaplusuj ten wpis, wszystkich którzy zostawią plusa zawołam równo za tydzień i przedstawię wyniki.
Jeśli oczywiście nie zejdę ze stresu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz mateusz-zahorski - #tesla #elonmusk #gielda #chwalesie

Kupiłem dziś 10 akcji tego ...
źródło: comment_1610056953SRhtpnZHYaAG1EqBbQkws1.jpg
  • 75
@bn1776: Ja wszystko rozumiem, akcje są przewartościowane w uj, ale czy Tesla przestaje się rozwijać, nie będzie produkować więcej i więcej? Czy popyt na elektryki nie rośnie? Czy nie chciałbyś jeździć teslą? Ja rozumiem, inne firmy stagnacja nic się nie dzieje nowego, a Tesla strzela to tu to tam nowościami, niedługo release bety FSD do większej ilości uczestników i to może napędzić kolejnych "inwestorów".

Ja dziś kilka razy kupiłem w dołku,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@wfm125m: owszem Tesla się rozwija, buduje nowe fabryki, zatrudnia zapewne coraz więcej ludzi, Spacex również buduje nowe rakiety oraz inne firmy Muska się rozwijają tylko nadal cena ich akcji nie jest w zaden sposób powiązana z produktami, a z obietnicami i marzeniami Muska.
Niedawno, wrzesień, akcje tesli spadły tylko dlatego, że nie dostała się do S&P500, (lewa kreska), natomiast kiedy ogłosili, że jednak się dostała akcje wystrzeliły. Czy ma to jakiekolwiek
Pobierz bn1776 - @wfm125m: owszem Tesla się rozwija, buduje nowe fabryki, zatrudnia zapewne c...
źródło: comment_16100638343UfLW3fMh4G6qiAyL2ZtHL.jpg
@affairz:

To jest samonakrecajaca sie banki.

Ludzie kupuja bo tesla, wzrasta popyt - wzrasta cena, kolejni ludzie kupuja bo cena rośnie, popyt rosnie - cena rosnie itd

Lubie takie banki - tylko wez pod uwage ze tam siedzii mase amatorow i najwazniejsze to wyjsc jak trend wzrostowy sie oslabia- dalej rosnie ale z mniejsza dynamika, jak zacznie spadac to juz bedzie za pozno - jebnie w jednym momencie i mocno obserwować
Warren Buffett zawsze powtarzał, "żeby kupować aktywa kiedy są drogie, bo to znaczy, że pewnie niedługo będą w #!$%@?ę drogie"


@affairz: Beka z takich ludzi jak ty, skad wiesz ze obecna cena to jest wlasnie drogo?