Wpis z mikrobloga

@skitarii: a po co ma zapominać? Trzeba robić tak żeby obowiązki domowe mniej więcej po równo się rozkładały, np ona zrobi obiad Ty wyskoczysz wyrzucić śmieci, ona posprząta łazienkę, Ty odkurzysz, ona zrobi zakupy, Ty wkręcisz wieszak i pomożesz wnieść zakupy do domu. Bycie złotą rączką to nie etat. Sorry ale śmieszni jesteście panowie, jeśli chcecie hydraulika wzywać do wyczyszczenia syfonu w umywalce, czy złotą rączkę żeby obraz na ścianie zawiesić
a po co ma zapominać? Trzeba robić tak żeby obowiązki domowe mniej więcej po równo się rozkładały, np ona zrobi obiad Ty wyskoczysz wyrzucić śmieci, ona posprząta łazienkę, Ty odkurzysz, ona zrobi zakupy, Ty wkręcisz wieszak i pomożesz wnieść zakupy do domu. Bycie złotą rączką to nie etat


@chuckmls: jeśli obie strony mają robić i tak po równo, to czemu akurat mężczyzna ma być złotą rączką?

Jak może on wykonywać typowo
@hpiotrekh: Ja nie potrafię wymienić kontaktu - dlaczego miałbym umieć, skoro nigdy nie miałem takiej potrzeby. Tak samo nie umieć wydoić krowy czy zacerować skarpetki ¯\_(ツ)_/¯ Jak będzie okazja i ktoś mi pokaże, to się może nauczę.
@skitarii: a gdzie ja napisałem że kobieta ma nie umieć? W czym problem się dogadać, żebyś robił rzeczy uznawane za damskie a Twoja kobieta te uznawane za męskie? Już nawet nie patrząc na to że niektóre rzeczy wymagają więcej siły, i jest normalną rzeczą że robi je facet albo prosi o pomoc kobietę. Coś mi się wydaje że laska ze screena i przetka syfon i użyje wiertarki.
@deeprest: XD Aha, to musi Ci ktoś pokazać, nie potrafisz sobie jutuba odpalić i skopiować czynność z filmu. Może się jeszcze na kurs wymienianaia kontantku zapisz, żebyś był certyfikowanym wymieniaczem kontaktu XD
a gdzie ja napisałem że kobieta ma nie umieć? W czym problem się dogadać, żebyś robił rzeczy uznawane za damskie a Twoja kobieta te uznawane za męskie? Już nawet nie patrząc na to że niektóre rzeczy wymagają więcej siły, i jest normalną rzeczą że robi je facet albo prosi o pomoc kobietę. Coś mi się wydaje że laska ze screena i przetka syfon i użyje wiertarki.


@chuckmls: czytałeś komentarz na który
A tak w ogóle, to gdzie ja wspomniałam o nie spełnianiu kobiecych obowiązków.


@KleKotka: nigdzie, ale dziś modne dzielenie kobiecych obowiązków po połowie, bo to nowoczesne, a zostawianie wszystkich męskich obowiązków mężczyźnie, bo "facet to ma być facet".
@skitarii: stary, powodzenia w życiu, nie wiem czy udajesz kogoś opóźnionego czy rzeczywiście jesteś, może za dużo wykopu i jesteś zbuntowany w stosunku do kobiet :) Nie będę Ci tłumaczył tak oczywistych rzeczy, powinni Ci to rodzice wytłumaczyć w procesie wychowania, a jeśli ich nie miałeś to opiekunowie/ rodzina zastępcza. Sam sobie jakieś tezy zakładasz, sam czytasz bez zrozumienia, zadajesz mi pytania które nijak się mają do tego co napisałem. W
Ja nie potrafię wymienić kontaktu


@deeprest: w tym problem, że na 99% to potrafisz tylko lepiej #!$%@?ć, że 'mie #!$%@? stać i mam od tego ludzi' niż wziąć jutuba, śrubokręt i odkręcić dwie śrubki xD

o to w tym właśnie chodzi. i kontakt to tylko przykład

Ja też mogę powiedzieć, że nie umiem zrobić karpatki, a jednak byłbym w stanie ją zrobić w ciągu najbliższych 2 godzin. ¯\_(ツ)_/¯
zapchanego ekspresu też
@skitarii: U mnie aktualnie wygląda to tak, że jak są męskie to pomagam ile potrafię i ile ogarnę: ostatnio kładliśmy nowe fugi w łazience razem czy skręciliśmy wyrko. Z kolei on też pomaga ile potrafi i ile ogarnie z moimi misjami: potrafi włączyć pralkę jeśli ją zapakuje i przygotuje pranko, czy pomoże mi posprzątać jakieś miejsce. Nie ma nic lepszego niż wzajemna współpraca i pomoc, w szczególności jak umiejętności się uzupełniają
@ernestochefujara:
No wlasnie chodzi o to, ze typiara w sumie nic konkretnego o sobie nie napisala i te cechy faceta tez w sumie nic waznego nie napisala (tzn. ja jestem akurat zwolennikiem krotkich zabawnych opisow, wiec #!$%@?). Co mnie to #!$%@? obchodzi, ze ma mieszkanie. Ta wiertarka tez mnie jakos nie definiuje (akurat uzywalem z 5 miesiecy temu pierwszy raz w zyciu).