Wpis z mikrobloga

stary, powodzenia w życiu, nie wiem czy udajesz kogoś opóźnionego czy rzeczywiście jesteś, może za dużo wykopu i jesteś zbuntowany w stosunku do kobiet :) Nie będę Ci tłumaczył tak oczywistych rzeczy, powinni Ci to rodzice wytłumaczyć w procesie wychowania, a jeśli ich nie miałeś to opiekunowie/ rodzina zastępcza. Sam sobie jakieś tezy zakładasz, sam czytasz bez zrozumienia, zadajesz mi pytania które nijak się mają do tego co napisałem. W każdym razie powodzenia.


@chuckmls: nie musisz mi życzyć powodzenia, bo już mi się powodzi XD

Piszesz jakieś głupoty o równości pod moim komentarzem odnoszącym się do komentarza, gdzie o żadnej równości nie było
  • Odpowiedz
Nie ma nic lepszego niż wzajemna współpraca i pomoc, w szczególności jak umiejętności się uzupełniają i razem tworzy się super team.


Są tez dni kiedy tylko ja mam coś do roboty, a on wtedy przyrządza posiłki.

Drużyna!


@KleKotka: no popatrz, a wcześniej pisałaś, że taką wiertarkę to facet ma obowiązek umieć używać, jakby tu współpracować się nie dało i ty byś nie mogła się nauczyć ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@skitarii: ,,Umiejętności się uzupełniają’’
Masz problemy z czytaniem z zrozumieniem czy może jesteś tym gościem co nie potrafi ani w pralkę ani w wiertarkę?
  • Odpowiedz
,,Umiejętności się uzupełniają’’

Masz problemy z czytaniem z zrozumieniem czy może jesteś tym gościem co nie potrafi ani w pralkę ani w wiertarkę?


@KleKotka: skoro się uzupełniają, to chyba logiczne, że jak facet czegoś nie umie, to ty powinnaś się nauczyć?

Jak inaczej się uzupełniać?
  • Odpowiedz
@skitarii: wręcz przeciwnie, po prostu jestem w związku i mieszkam już któryś rok ze swoją kobietą w swoim własnym domu. Daleko mi właśnie od usługiwania, i nie zliczę kłótni poprzez które do tej względnej równości i podziału obowiązków dążyłem. I właśnie znowu coś sobie wmawiasz, jak robisz remont to kobieta Ci robi posiłek i nawet przejmuje wtedy Twoje inne obowiązki, typu śmieci czy gdy ona puści pranie i rozwiesi a
  • Odpowiedz
@skitarii: Gostku, umiesz zrobić pranie to ci wkręcę nawet w dupe tego wkręta. Nie umiesz wkręcić żarówki, pomalować ściany, a mieszanie gipsu to jak zabawa z błotem? Z moim pakietem umiejętności (kobiecych jak to nazwałeś) i jeszcze żebym ogarniała rzeczy za faceta-sorry, dzieci będę niańczyć własne.
  • Odpowiedz
wręcz przeciwnie, po prostu jestem w związku i mieszkam już któryś rok ze swoją kobietą w swoim własnym domu. Daleko mi właśnie od usługiwania, i nie zliczę kłótni poprzez które do tej względnej równości i podziału obowiązków dążyłem


@chuckmls: no widzisz, a ja się nigdy kłócić nie musiałem, bo na początku ustalałem, czy jest pełna równość, czy każdy ma swoje oddzielne obowiązki i tyle XD

właśnie znowu coś sobie wmawiasz, jak robisz remont to kobieta Ci robi posiłek i nawet przejmuje wtedy Twoje inne obowiązki, typu śmieci czy gdy ona puści pranie i rozwiesi a Ty masz poskładać na kupki, wtedy ona to zrobi i jej tego nie musisz mówić, bo wie że cały dzień malowałeś czy maskowałeś rury
  • Odpowiedz
No widzę, pan to w związku chyba nie był xD


@KleKotka: byłem w niejednym.

Gostku, umiesz zrobić pranie to ci wkręcę nawet w dupe tego wkręta. Nie umiesz wkręcić żarówki, pomalować ściany, a mieszanie gipsu to jak zabawa z błotem? Z moim pakietem umiejętności (kobiecych jak to nazwałeś) i jeszcze żebym ogarniała rzeczy za faceta-sorry, dzieci będę niańczyć
  • Odpowiedz
@skitarii: Ale kto wymaga od Ciebie mycia garów pół na pół? Młoda dupa co się jeszcze bawić chce albo klasyczna Polska różowa która zamieni się w Grażynę. Tyle, jedyne co mogę to, że współczuje i może warto zainteresować się starszymi lub szukać innego charakteru jeśli młoda nie była.
  • Odpowiedz
Ale kto wymaga od Ciebie mycia garów pół na pół? Młoda dupa co się jeszcze bawić chce albo klasyczna Polska różowa która zamieni się w Grażynę. Tyle, jedyne co mogę to, że współczuje i może warto zainteresować się starszymi lub szukać innego charakteru jeśli młoda nie była.


@KleKotka: teraz pełno jest kobiet z takimi wymaganiami w wieku studenckim, przynajmniej w Warszawie.

Tylko, że szybko się prostują, gdy mówię, że w
  • Odpowiedz
@boryspo: bycie #!$%@?ą bo komuś się nie chce #!$%@?ć z wiertarką XDDDD mam nadzieje ze wyciskacz minimum 120 bo jak nie to wstyd mi za Ciebie i powinieneś zmienić płeć na kobieta
  • Odpowiedz
@Liamdot: no i tu się właśnie mylisz bo potrafię :) Wiesz czemu jesteś #!$%@?? Bo porównujesz użycie wkrętarki żeby wkręcić śrubkę i ogarnąć proste rzeczy w domu (nie mówiłem nigdzie o grubym remoncie), do budowania domu, czyli zajęcia na cały etat.
  • Odpowiedz