Wpis z mikrobloga

i to jest ta sztuczna inteligencja, która zabierze nam pracę. Nie rozumiejąca kontekstu


@qusqui21: może i nie rozumie kontekstu ale z drugiej strony widzi znak STOP to się zatrzymuje. Śmiem twierdzić że może i jeździ mniej wydajnie, ale bezpieczniej
  • Odpowiedz
wrzuć gdzieś ten folder. Nawet wykopię.

@mk321 Zbieram materiał na konkretny artykuł czy wręcz mini reportaż ;D Mogę zawołać choć to jeszcze trochę :)
  • Odpowiedz
jak cie kiedys ktos zatrzyma na autostradzie, zeby cie obrabowac


@qusqui21: jest to realne zagrożenie ale śmiem twierdzić że znacznie mniej realne niż to że wjedzie we mnie ktoś ignorujący znak stop

Ale pewnie, fajnie by było żeby auta autonomiczne nie zatrzymywały się na autostradzie gdy zobaczą znak stop, ale w sumie nie mam powodów żeby uważać że to zrobią. Na filmiku widzimy w końcu zwykłą drogę, a jakoś coś
  • Odpowiedz
@qusqui21 zauważ że w ułamek sekundy auto zobaczyło znak i potrafiło się do niego dostosować, a takie wykopki pod tym postem oglądały ten sam film kilka razy nie widząc o co chodzi, a do tego jeszcze komentowały nie na temat. Także racja: sztuczna inteligencja wyprze ludzi. Może nie każdego, ale jak widać po tym wątku: znaczącą ilość
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: zauważ, że filmik ma mniejszą rozdzielczość niż rzeczywistość (do tego część ogląda na telefonie) i wyciąganie wniosków na temat wykopków w tym wątku według mnie jest bezzasadne.
  • Odpowiedz