Wpis z mikrobloga

@Piekny_Krolewicz: @Kuliner: Ah, pomyślałem w pierwszej chwili, że spanikował z powodu auta z boku.

W sumie, #!$%@?ąc od autopilota... stawianie koło drogi znaków przypominających znaki drogowe jest trochę słabym pomysłem. Nawet normalnego kierowcę to trochę zdekoncentruje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@diogene: magia rozpoznawania znaków. U mnie standardem jest ze wykrywa znaki zjazdu/wjazdu na autostradę. A raz stary znak ograniczenia 20 odczytało jako 2 xd
  • Odpowiedz
@satiata: przypomniałeś mi, w radiu mogłem ustawić by automatycznie przełączało gdy będą ważne komunikaty - w domyśle, z ostatniej chwili, zdarzenia drogowe itd.

To #!$%@? używali tego by nadawać reklamy. I z muzyki z usb/cd przełączało na reklamę maści na grzybicę dupy.
  • Odpowiedz
@diogene: @satiata: @diogene: @dziara1429: Dzięki za kolejny materiał do mojego folderu "Janusze marketingu" - to jest plaga w krajach bez poczucia estetyki i z zerową kulturą przestrzeni publicznej. Takim samym syfem do zakazania są neonowe szyldy które udają "koguty" policyjne. W Poznaniu jest też przypadek sklepu z "BHP" który ma wystawionego manekina przy bardzo ważnej trasie i wygląda to jak policjant:
Saeglopur - @diogene: @satiata: @diogene: @dziara1429: Dzięki za kolejny materiał do ...

źródło: comment_1606944330ehj1qHpVMoYNjugtFy3QzL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz