Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (,) Dlaczego? Przeczytałem tego Twitta tej "osoby" choć nie wiem czy można ją nazwać człowiekiem.. I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autorka tego Twitta ma 17/19l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latka..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #bekaztwitterowychjulek #rodzina #rodzice
Pobierz Kacci99 - Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (╯︵╰,) Dlaczego? Prz...
źródło: comment_1605336652GAxnWAKInFsSRtQEZeDPbH.jpg
  • 266
@Kacci99: aha. Ciekawe jak to jest, że niektórzy ojcowie mają taką relację z córką, że nie boi się do niego przyjść ze wszystkim w tym z kobiecymi problemami, porównują przyszłych facetów czy są tak zajebiści jak jej tata... a inni hodują takie przyszłe worki na spemę. Ciekawe co ma na to wpływ. Gdyby tylko istniała jakaś nauka zajmująca się doprowadzaniem dzieci do dorosłości, która mogłaby nam to wytłumaczyć...
tak, na pewno gdyby był wspaniałym ojcem, córka wypisywałaby takie rzeczy w internecie.


@welin: Ale wiesz, że nastoletni bunt się często tak objawia, nawet wobec normalnych rodziców?

Osąd zarówno na zasadzie "pewnie ojciec wkłada w nią czas" jak i "pewnie jej ojciec jest z*ebany" na podstawie jednego Tweeta jest mocno z dupy XD.