Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (,) Dlaczego? Przeczytałem tego Twitta tej "osoby" choć nie wiem czy można ją nazwać człowiekiem.. I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autorka tego Twitta ma 17/19l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latka..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #bekaztwitterowychjulek #rodzina #rodzice
Pobierz Kacci99 - Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (╯︵╰,) Dlaczego? Prz...
źródło: comment_1605336652GAxnWAKInFsSRtQEZeDPbH.jpg
  • 266
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Kacci99: za relacje rodzic - dziecko są odpowiedzialni rodzice! Dziecko się na świat nie prosi, skoro rodzice się decydują na potomstwo to ich psim obowiązkiem jest dbać o to dziecko i je wychować jakie by nie było. Jeżeli dzieci mają złe relacje z rodzicami to jest to wina wyłącznie rodziców, bo to oni są stroną sprawczą i tą którą ma władzę w tym układzie. Niestety wiele dzieci sobie z tego nie
@Kacci99: Bo jakby miała normalnego ojca to by tak nie napisała. Myślisz, że jakby miała kochającego i dobrego ojca to pisałaby takie rzeczy? W jakim celu? Rozumiem bunt nastolatków, ale błagam cię, nikt nie pisze takich rzeczy o rodzicach bez powodu. Może jest alkoholikiem, może terroryzuje rodzine od lat, może stosował wobec niej przemoc fizyczną, może ją molestował, może miał ją totalnie w dupie i nawet z nią nie rozmawiał, może
Najbardziej boli mnie w tym Twittcie sposób jaki on został zartykułowany.. Dla mnie jest to przerażające, że córka tak może pisać o osobie, której zawdzięcza życie..


@Kacci99: Masz podejście mojego starego, że powinna być wdzięczna i całować starego po kolanach tylko dlatego że stary zalał forme 17 lat temu. Powinna być wdzięczna bo jej daje żreć i ma dach nad głową.

To tak jakby pies był wdzięczny właścicielom że go nie
@agaja: Dokładnie tak. Jeżeli ktoś wydaje na świat dziecko, to zapewnienie mu materialnego bytu nie jest aktem łaski, tylko zasranym obowiązkiem. Absolutnym minimum, jakie taki "rodzic" musi zapewnić. Posługiwanie się tym argumentem w rozmowach z dzieckiem, to totalna żenada i właśnie robienie z siebie głównie sponsora, a nie rodzica. Jak kogoś takiego szanować, a tym bardziej kochać? Przecież to trzeba nie mieć do siebie szacunku. To tak, jakby dziękować januszowi, że
@Krs90: Po prostu napisałaś tak absurdalnie-przerażające rzeczy, że stwierdziłem, że skasuje dla dobra innych i swojego spokoju, jeśli Cię to uraziło.. Przepraszam. Bije się w pierś. Jestem młody, popełniam błędy, natomiast każdego dnia staram się być lepszym człowiekiem dla bliskich i dla osób z internetu jak ty:)