Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (,) Dlaczego? Przeczytałem tego Twitta tej "osoby" choć nie wiem czy można ją nazwać człowiekiem.. I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autorka tego Twitta ma 17/19l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latka..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #bekaztwitterowychjulek #rodzina #rodzice
Kacci99 - Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (╯︵╰,) Dlaczego? Prz...

źródło: comment_1605336652GAxnWAKInFsSRtQEZeDPbH.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
@Kacci99: sam mam córkę lvl 15 która pewnie to samo mysli o mnie. To taki wiek po prostu. Jestem fajnym ojcem jak mam coś załatwić, kupić czy w czymś pomoc ale tez strasznie stetryczalym staruchem jak czegoś wymagam bądź zabraniam. Tego nie zmienisz, ja sam miałem podobne podejście jako nastolatek i dla mnie to wcale nie oznacza, ze autorka tego komentarza nie kocha swojego ojca ;)
  • Odpowiedz
@KRISSVector niesamowite ile tutaj trzeba tłumaczyć, coś co powinno być oczywiste oraz co jest własnym doświadczeniem sporej grupy ludzi, a i tak znajdą się denialiści, którzy będą się wręcz KŁÓCIĆ, że oni lepiej wiedzą, jak się żyje innym.

Oskarżają dziewczynę o posiadanie łatwego życia, jednocześnie udowadniając, że sami są bananowymi oskarkami i julkami, którzy w życiu mieli łatwo.
  • Odpowiedz