Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (,) Dlaczego? Przeczytałem tego Twitta tej "osoby" choć nie wiem czy można ją nazwać człowiekiem.. I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autorka tego Twitta ma 17/19l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latka..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #bekaztwitterowychjulek #rodzina #rodzice
Kacci99 - Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (╯︵╰,) Dlaczego? Prz...

źródło: comment_1605336652GAxnWAKInFsSRtQEZeDPbH.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
@Kacci99: Btw, twoje pisanie o tym, że niektóre wypowiedzi usuwasz 'dla dobra innych, bo nie powinno się ich czytać' brzmi wręcz przerażająco, uważasz, że możesz myśleć i decydować za innych? To jest nieironicznie myślenie totalitarne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Kacci99: życie to nie rurki z kremem, nie zbudujesz więzi z dzieckiem tylko gdy będziesz je karmił i dasz dach nad głową.
Mój ojciec nigdy tak naprawdę nie potrafił mnie wysłuchać, nie potrafił rozmawiać. Co z tego że pracował w #!$%@? żeby mi nic nie brakowało, kiedy brakowało mi jego obecności. Nie usłyszałem nigdy od niego "kocham cię", nie poświęcił #!$%@? 15 minut żeby przejść 50 metrów że swojego warsztatu
  • Odpowiedz
@Kacci99: to że ktoś dał ci życie nie oznacza, że zasługuje na cokolwiek
Obowiązkiem rodzica jest wychowywanie dziecka, okazywanie mu miłości, nauczenie życia i zapewnienie rozwoju. Wielu rodziców niestety poprzestaje na spłodzeniu dziecka. Jeśli 99 to twój rocznik to może kiedyś to dostrzeżesz.
Ja widzę to wśród ludzi, s ciągu 15 minut po poznaniu kogoś można ocenić jakich miał rodziców - takich którzy byli rodzicami czy takich, którzy go tylko
  • Odpowiedz
@greenbong: Mądry wpis. A mógłbys podać 3 cechy osoby, która widać, że była wychowywana i 3 cechy osoby, która była tylko "zrobiona"? Jeśli oczywiście masz ochotę i czas:) Bo jako młoda osoba chce się doedukować w tym temacie.
  • Odpowiedz
I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica?


@Kacci99: byłeś w ich domu i wiesz jak on ją traktował, że tak piszesz?
  • Odpowiedz