Wpis z mikrobloga

  • 2338
#covidoterapiaberecika (Dzień 9) DOM!

Tak jak obiecałem wrzucam ostatni wpis już z domu. Oficjalnie jestem uznany za zdrowego. Żona z córeczkami odebrały mnie o godzinie 12. Wyjście ze szpitala było jak opuszczenie bazy na Księżycu po zakończeniu misji o nazwie "Covid". Podobnie zresztą się czułem na zewnątrz... wyobcowany, wszystko jakieś takie nowe, uczyłem się na nowo patrzeć na świat, chodzić. Mogę już oficjalnie wychodzić na zewnątrz, więc zaliczylem krótki spacer i wejście na 4 piętro do mieszkania. Sił brakuje jeszcze, mięśnie muszą się nauczyć na nowo wszystkiego, organizm osłabiony. Mam rekonwalescencję do końca przyszłego tygodnia, więc zamierzam ten czas maksymalnie dobrze wykorzystać na regenerację.

Na kolację zrobiłem rodzinie własną pizzę. Także pierwszy rodzinny posiłek w domu zaliczony ()

Pozdrawiam wszystkich i oficjalnie zamykam tag. Dziękuję, że byliście ze mną. Było mi dużo łatwiej i raźniej.
berecik - #covidoterapiaberecika (Dzień 9) DOM!

Tak jak obiecałem wrzucam ostatni wp...

źródło: comment_16052085346oJYxQgRQp19HZzHbsvXKd.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@berecik: Cieszę się Mirku, że wszystko dobrze się skończyło. U mnie od kilku godzin nawrót choroby po całej dobie bezobjawowej, gdzie myślałem już że jest po wszystkim, dzisiaj znowu 37,6 i ataki kaszlu. Co za #!$%@? choroba :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@decentralizacja: Czuję się odrealniony trochę, jakby mózg przeszedł w stan letargu. Nie wiem czy to wina szpitala i swoistego resetu od bodźców, czy to jakieś negatywne skutki Covida. Za wcześnie, żeby to oceniać. RTG płuc wykazał zmiany śródmiąższowe z zapaleniem płuc, ale były to zmiany o małym, poprzecznym zakresie. Płuca nie były objęte całe. Mam zalecenie wykonać RTG za 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
No to gratulacje. Czyli jak dobrze liczę mija 21 dni od pierwszych objawów. Troszkę długo. No to teraz powrót do sił, pogimnastykuj się i żeby nie było z tym już kłopotów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@berecik: Bereciku nie gniewaj się, uroniłem kilka łez. Fotografia i na niej dwie uśmiechnięte pszczółki i rodzice, a w nich jeszcze widoczny strach. Kurde cieszę się, że udało Ci się z tego wyjść. Trzymajcie się ciepło i niech nikt, ani nic nie zabiera Wam wspólnych chwil i szczęścia, które Wam się dozgonnie należy. ( )
  • Odpowiedz