Wpis z mikrobloga

#wzrost #medytacja #hormony #przegryw

Elo dziś zacząłem słuchać takich dźwieków ktore ponoc w jakiś sposob pomagaja wydzielać HGH

Jakiś typiarz albo typiarka nalisala ze mial/a 165cm i po 4 miesiacach sluchania ma 179cm

w wieku uwaga - 19 lat !!!
wiec no takie komentarze ktorych jest wiele, mnie zmotywowaly do podjęcia się tego challangu.

Aktualnie mam 167cm
bedę słuchał codziennie po min. 30min
+ będe sie rozciągał rano i wieczorem (10+min)
+ wiecej jadl pił
+ więcej spał

i chciałbym 179cm w 4 miesiące

DZIEŃ PIERWSZY:

Słuchałem z 45min leżac
po przesłuchaniu czuje sie strasznie spragniany co jak slyszalem jest efektym tych sluchowisk wiec dobrze + jeszcze bardziej zmorrowany ale to moze dla tego ze malo w sumie spalem XD
+ o wiele bardziej zrelaksowany, spokojny.

Za miesiąc Dodam wpis o tym co się zmieniło czy coś urosłem czy #!$%@?.

+ żeby nie było że lece z wami w #!$%@?
mierze sie rano o 11:00 i mam 167cm

za miesiąc o tej samej gidzinie sie zmierze i zobaczymy czy coś urosłem :)
imanubba - #wzrost #medytacja #hormony #przegryw

Elo dziś zacząłem słuchać takich dź...

źródło: comment_1603187645rjr4UzDakldz95f3YpBnGq.jpg

Pobierz
  • 92
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To będę trochę w temacie: wytłumaczy mi ktoś dlaczego słuchając tych dźwięków, ciężko się oddycha? Nawet w komentarzach wszyscy o tym piszą:
https://vm.tiktok.com/ZSx3aQXH/

@imanubba: @murdoc: @bolorollo: @BigSmoke01: @Chicane: @sejbr: @dzierzgos: @MadOMaMKruci: @OddajButa123: @pan_warell: @josedra52: @salad_fingers: @Zivaincel: @superfps99: @Akwinata: @ig3r: @Pierorzek: @j00g1: @MrSzakal: @deryt: @cyberpunkowygeralt: @vanilla_cf: @LordMrok: @Elmirka16: @
@becvvv kurka nie jestem pewien, ale myśle że wszystkie takie dźwieki tak wpływają na nasz organizm, jak słucham tego ze wzrostem to też tak ciężej sie oddycha. Może to przez niestandardowe bicie serca, ja zauważylem że mi bije raz szybciej raz wolniej podczas tego słuchania i organizm możliwe że nie wiem jak zareagować i przez to te niestandardowe oddechy. Może to być spowodowane też ogólnym zmęczeniem organizmu, bo słuchani etakich dźwiekow wysysa
@imanubba: @becvvv:
Skoro ludzkie ciało składa się z 100 bln komórek, to bardzo możliwe ze mikrocząstki reagują na częstotliwość i wibracje, więc to dlatego że tak się czujemy? w mordę jak o tym pomyśle to może coś w tym jest ( _)

"Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”- Nikola Tesla, Zawsze mnie to zastanawiało co geniusz miał na myśli...
@imanubba: nie pamiętam jak się to nazywało, ale chyba dosy, gdzie są nagrania stymulujące różne narkotyki i kiedyś słuchając jednego niby najsilniejszego i płatnego miałem meeega mega sen gdzie rzeczywiście jak mam często świadome sny jak jestem zmęczony tak to było przerażające i realne więc może coś w tym jest, teraz sobie o tym przypomniałem, potem już nie próbowałem choć inne w ogóle nie działały. Może to po prostu sprawiało, że