Wpis z mikrobloga

#wzrost #medytacja #hormony #przegryw

Elo dziś zacząłem słuchać takich dźwieków ktore ponoc w jakiś sposob pomagaja wydzielać HGH

Jakiś typiarz albo typiarka nalisala ze mial/a 165cm i po 4 miesiacach sluchania ma 179cm

w wieku uwaga - 19 lat !!!
wiec no takie komentarze ktorych jest wiele, mnie zmotywowaly do podjęcia się tego challangu.

Aktualnie mam 167cm
bedę słuchał codziennie po min. 30min
+ będe sie rozciągał rano i wieczorem (10+min)
+ wiecej jadl pił
+ więcej spał

i chciałbym 179cm w 4 miesiące

DZIEŃ PIERWSZY:

Słuchałem z 45min leżac
po przesłuchaniu czuje sie strasznie spragniany co jak slyszalem jest efektym tych sluchowisk wiec dobrze + jeszcze bardziej zmorrowany ale to moze dla tego ze malo w sumie spalem XD
+ o wiele bardziej zrelaksowany, spokojny.

Za miesiąc Dodam wpis o tym co się zmieniło czy coś urosłem czy #!$%@?.

+ żeby nie było że lece z wami w #!$%@?
mierze sie rano o 11:00 i mam 167cm

za miesiąc o tej samej gidzinie sie zmierze i zobaczymy czy coś urosłem :)
imanubba - #wzrost #medytacja #hormony #przegryw

Elo dziś zacząłem słuchać takich dź...

źródło: comment_1603187645rjr4UzDakldz95f3YpBnGq.jpg

Pobierz
  • 92
@imanubba Ej, ale mężczyźni rosną do 21 roku życia. Jeśli masz jeszcze urosnąć, a zapewne masz, to urośniesz. Może zainwestuj czas w coś, co rzeczywiście podniesie Twój potencjał i pewność siebie. Z drugiej strony może takie doświadczenie też w jakiś sposób wpłynie na Twoje życie i w przyszłości nie będziesz topił kasy w biorezonansy i inne ciekawe pomysły. Trudno mieć 16. lat.
Ale #!$%@? xd z dwojga wysokich rodzicow powstanie nizsze dziecko nie wyzsze bo wtedy dochodzi do regresjii więc nie wiem kto wierzy w te wzory
@imanubba: aaaa jak taki młody to nie ma stresu. Dużo śpij, nie zarywaj nocy bo to właśnie wtedy rośnie się najszybciej. Jedz w miarę zdrowo, odpuść sobie dragi albo je ogranicz, jest jeszcze nadzieja. Wielu chłopaków dopiero w liceum wystrzeliwuje.

A najważniejsze jest to, żebyś nie dał sobie wmówić, że to ma jakiekolwiek znaczenie. Przed odkryciem wykopu tez miałeś takie kompleksy?
@imanubba: Kiedyś jechałem przy pomocy bla bla car i gościu puścił to i opowiadał mi o tych dźwiekach. trochę śmiałem sie z niego po cichu ale mowie ze jestem zmeczony i ide spac. Po 5 godzinach jazdy jak miałem wstać i wyjść bo był już mój przystanek to okazało się, że tak urosłem, że zaklinowały mi się nogi i głowa i nie mogłem opuścić auta.
Próbowaliśmy na różne sposoby, wyciągnąć fotel