Wpis z mikrobloga

#wzrost #medytacja #hormony #przegryw

Elo dziś zacząłem słuchać takich dźwieków ktore ponoc w jakiś sposob pomagaja wydzielać HGH

Jakiś typiarz albo typiarka nalisala ze mial/a 165cm i po 4 miesiacach sluchania ma 179cm

w wieku uwaga - 19 lat !!!
wiec no takie komentarze ktorych jest wiele, mnie zmotywowaly do podjęcia się tego challangu.

Aktualnie mam 167cm
bedę słuchał codziennie po min. 30min
+ będe sie rozciągał rano i wieczorem (10+min)
+ wiecej jadl pił
+ więcej spał

i chciałbym 179cm w 4 miesiące

DZIEŃ PIERWSZY:

Słuchałem z 45min leżac
po przesłuchaniu czuje sie strasznie spragniany co jak slyszalem jest efektym tych sluchowisk wiec dobrze + jeszcze bardziej zmorrowany ale to moze dla tego ze malo w sumie spalem XD
+ o wiele bardziej zrelaksowany, spokojny.

Za miesiąc Dodam wpis o tym co się zmieniło czy coś urosłem czy #!$%@?.

+ żeby nie było że lece z wami w #!$%@?
mierze sie rano o 11:00 i mam 167cm

za miesiąc o tej samej gidzinie sie zmierze i zobaczymy czy coś urosłem :)
imanubba - #wzrost #medytacja #hormony #przegryw

Elo dziś zacząłem słuchać takich dź...

źródło: comment_1603187645rjr4UzDakldz95f3YpBnGq.jpg

Pobierz
  • 92
@salad_fingers słuchanie tego typu dźwięków wymaxowuje twój wzrost czyli dodaje +/- 10 cm do twojego prawdopodobnego wzrostu, możesz cosbie obliczyć ile prawdopodobnie bedziesz/masz wzrostu przez dodanie wzrostu rodziców i dodanie jak jestes chlopakie lub odjecia jak dziewczyna 13cm i podzielenie tego na 2
wtedy wychodzi twoj prawdopodobny ostateczny wzrost.

U mnie jest to 169 cm, ale nie oznacza to ze nie moge miec w pyszlosci 179cm bo te widelki dodaja lub odejmuja
XD a dwa że piszesz raz, że masz 168-169 a teraz 167 xD Zdecyduj się. A po trzecie to piszesz, że wzrost to nie problem i w butach masz 172 xD Wnioskuje po tym co ostatnim czasie z Twoich wpisów wyczytałem i wywnioskowałem.