Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasde: ty swoimi wysrywami. Słabą symulację fizyki zastąpiono #!$%@? modelem, który nawet nie ociera się o symulację. Gdy ja porównuję GTA4 i 5, ty #!$%@? coś o fifie. Perełką jest mówienie, że spadochron w dodatku do GTA4 to trzeba zaliczyć do GTA5 xD
Dalej nie chcę mi się pisać, bo szkoda czasu na takiego głąba. EOT (teraz swoje 5 groszy możesz wtrącić, ale ja już powiadomienia nie otrzymam)
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Ty masz jakiś gwóźdź w mózg wbity chyba xD Jakiej #!$%@? fifie, byś się czytać ze zrozumieniem nauczył, to byś zrozumiał, że mówiłem o twoich gówno filmikach, że są tyle warte co porównywanie Fify do Wiedźmina.
Jakieś #!$%@? o słabej symulacji fizyki zastąpionej #!$%@? modelem... czaisz typie, że to jeden i ten sam silnik fizyczny? Że fizyka prowadzenia aut została po prostu dostrojona aby nie zawracać ludziom dupy bączkami
  • Odpowiedz
@Morenk4: tylko ze kiedys technologia byla duzo prostsza i stworzenie zawartosci na 10 scen trwalo tyle co teraz na jedna. Dwa, rozrosl sie lancuch designowo-decyzyjny a i teraz ktos musi zastapic Hausera - wyobraz sobie, ze gra tworzona wedle Twoich wytycznych, za 200+ mln $ nie odniesie sukcesu... no pressure. No a trzeci powod juz wszyscy podali...
  • Odpowiedz