Wpis z mikrobloga

@Morenk4: I am 14 and this is deep

A tak serio, przecież gry i oczekiwania graczy poszły tak do przodu, że jakby zrobili kolejne GTA w 2 lata, to gracze by ich zjedli za kiepską grafikę i małą mapę xD

Widać jednak, że w Rockstarze niezbyt dobrze się dzieje. Dan Houser odszedł, wszystkie gry ostatnio skupiają się na #!$%@? rockstarowym multi, mimo, że wielu graczy marzy o GTA VI, czy
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Ty jesteś technologicznym krokiem wstecz. Ile razy trzeba wałkować temat, że GTA IV to wydmuszka, demo technologiczne nowego silnika a te wszystkie bajery co tam nawsadzali nie robiły nic oprócz niszczenia wydajności rozgrywki. Co tam było tak technologicznie bajeranckie? Model zniszczeń aut? I owszem, auta się bardziej niszczyły, a odpal sobie GTA V na X360 w wersji 1.0 na długo przed premierą Online, też był taki model zniszczeń, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tasde: mógłbym się z tobą kłócić, ale po co, skoro zdania nie zmienisz nawet jeśli mam rację i jest masa materiału porównawczego w sieci na wyciągnięcie ręki. Najważniejsze, że są ładne widoczki i śmieszny pijaczek.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Bo racji nie masz, a te materiały porównawcze widuje regularnie od 2013 roku i każdy z nich to najczystsza manipulacja, porównująca to co było w GTA IV a nie ma w GTA V ale NIGDY nie pokazując w drugą stronę czyli to co jest w GTA V a nie ma w GTA IV. Tak to sobie można udowadniać wyższość FIFY nad Wiedźminem bo w Fifie da się grać Robertem
  • Odpowiedz
@Morenk4: Najgorsza jest myśl, że GTA VI prawdopodobnie będzie mocno skupione już tylko na multiplayer, a tryb single to szybko walną jakąś fabułę. Generalnie to GTA Online jest całkiem ok jak masz z kim grać i wyrzucasz resztę z sesji. Gorzej jak trafisz na znudzone dzieci strzelające z działa przez pół mapy.
  • Odpowiedz
@Morenk4: a ja wlasnie chcialbym taka gre ze raz sobie kupie i ona jest rozwijana, w miedzy czasie np zmieniane sa tekstury, wjezdza nowy silnik, rzeczy sa dodawane. tak jak np w world of tanks albo w windows 10

a nie ze daja ci gta 5 ktore ma nowe rzeczy wzgledem np gta 4 ale jednoczenie gta 4 mialo pewne rzeczy ktorych nie ma gta 5

nie moge np zrozumiec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasde: no zajebiste gamechangery w postaci kilku skryptów kosztem modelu symulacji. A to przywoływanie Fify to już nie fikołek, a pełny szpagat. Jak ci jest smutno w GTA, to zainstaluj sobie saints Row, albo inne just cause. Tak jak mówiłem z betonem nie podyskutujesz. Spadochrony... lol.
  • Odpowiedz
@Morenk4: Zajebiście, że nadal wspierają jedną z najlepszych gier ostatniej dekady, a nie odbębnić i rzucić w kąt. Spokojnie, nowe GTA na pewno wyjdzie :) Lepiej poczekać niż dostawać papkę jak asasyny, cody, bfy, fify itd.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: No tak, kilka skryptów dotyczących AI podczas strzelanin w grze w której 50% czasu prowadzi się strzelaniny, nic nie warte gówno.
I fajnie, że nazywasz swoją logikę szpagatami, wyskakując z jakimiś filmikami porównawczymi dla pelikanów, które działają właśnie na zasadzie mojego porównania z Fifą czyli pokazywanie tylko to czego nie ma nie pokazując tego co jest. Czyli porównanie do dupy ale od 7 lat kolejne głąby się do tych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasde: nawet nie chcę mi się tracić czasu czasu na wyjaśnianie twojego #!$%@? logiki, bo wszystko w sieci już było już powiedziane setki razy. Fajnie że ta gówniana odsłona ci się przypodobała. Patrz jak śmiesznie Trevor się #!$%@?ł hehe. No i to AI na poziomie moda do Arma2...
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Przecież #!$%@? logiki tutaj głównie uprawiasz ty to o czym mówisz? Pieprzysz sam coś, że GTA V to krok technologicznie wstecz, jedyne co mądrego masz do powiedzenia to że wszystko było już powiedziane setki i razy czyli dalej temat gównianych filmików. Jak dotąd nie powiedziałeś absolutnie nic co by GTA IV w jakikolwiek sposób broniło, a jedynie atakujesz GTA V bez absolutnie żadnych konkretów. No to jak jest, kto
  • Odpowiedz