Wpis z mikrobloga

Napisałem że tirowcy się chwalą że tyle zarabiają a nie liczą że właściwie taki co za granicę jeździ to pracuje 24h bo co z tego że ma pauzę i nie jedzie, skoro ze znajomymi nie wyjdzie, z rodziną obiadu nie zje, ani nic z tych rzeczy, do tego dopisałem że ludzie potrafią zarobić 3x tyle przykładowo siedząc przy biurku(ogólnie temat dotyczył wykształcenia a zarobków, bo po co się kształcić jak na tirze można jeździć XD), a chłop mi pisze że on zarabiając 8k miesięcznie jest w najwyższej lidze zarobków w Polsce XDD

Jednak tirowcy to stan umysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #tirowcy #pieniadze #programista20k #bekaztransa
qyzdo - Napisałem że tirowcy się chwalą że tyle zarabiają a nie liczą że właściwie ta...

źródło: comment_1600529404dXqbuUgBcFZVTk0cLw2ehh.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blezio2: dlaczego tak uważasz? Ja tylko wyraziłem swoją opinię, po prostu tirowiec przeliczając na godzinę nie zarabia aż tyle ile myśli, bo dla mnie to on jest 24h w pracy, więc te zarobki nie są rewelacyjne.
  • Odpowiedz
@qyzdo: Strasznie płytki masz sposób rozumowania. To że dla Ciebie to praca 24H na dobę to spoko ale wyobraź sobie, że dla kogoś innego to sposób na życie, pasja. A tak nawiasem, zawód „tirowiec” to nie tylko jazda w długie trasy.
  • Odpowiedz
@edek12323: życie, pasja? Siedzenie 24h w małej kabinie i sikanie do butelki, sranie do siatki? Mam płytki tok rozumowania? A jak inaczej mam myśleć? Przecież on 24h siedzi w tej pracy, nie przyjedzie sobie do domu, co z tego że śpi, czy tam ogląda sobie filmy? Przecież cały czas siedzi w tej pracy i nie wiem jak inaczej chcesz sobie to przeanalizować. Cieszę się że komuś się taka praca podoba
  • Odpowiedz
@edek12323: życie, pasja? Siedzenie 24h w małej kabinie i sikanie do butelki, sranie do siatki? Mam płytki tok rozumowania?


@qyzdo po takiej wypowiedzi widać że w ogóle jesteś płytki.

Po za tym do czego zmierzasz? Oczywiście że przeliczając na 24h zarabia się "mało", ale też gdzie zarabia się za trzy dni balowania, za spanie 10h na dobę, za gotowanie obiadu itd?

A jeżdżąc w systemie 2/1 czy 3/1 to
  • Odpowiedz
  • 16
@apatozaur Ja pracuję jako "tirowiec" i gdy zastanowię się czy przez dwadzieścia lat chociaż raz pracowałem w jakiejś firmie z prawdziwym debilem to muszę stwierdzić że nie, jednak gdy zastanowię się czy przez dwanaście lat na wykopie był chociaż jeden dzień kiedy nie spotkałem tu wpisu lub komentarza zostawionego przez prawdziwego debila to muszę stwierdzić że też nie. Wnioski pozostawiam do wyciągnięcia innym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@qyzdo: Pierwszy lepszy specjalista #!$%@? na 3 tygodniową delegację też spokojnie przyniesie do domu te 8k. Tyle, że nie będzie srał do żwiru na parkingu i oglądał filmików z laptopa w kabinie o powierzchni małego kibla...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lucius: fakt, że pracowałem w chorej firmie, ale pół roku prowadzenie aut wyrobiło pewnie zdanie. Wszelakie kłótnie, awantury u nas w "biurze" czy lecenie sobie w #!$%@? z kilometrami. Milion historii. Uważam, że ta grupa zawodowa jest mega toksyczna. Zresztą spedytorzy nie są lepsi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qyzdo: można pracować w Polsce jako kierowca, być codziennie w domu, każde weekendy i święta wolne i zarabiać 5k netto. Ja nie wiem dlaczego każdy myśli że każdy kierowca śpi w ciężarówce sra do worka czy gdzie tam, czy leje na koło. Słowa @qyzdo świadczą tylko o tym, że jest ignorantem, który musi mieć nieźle kompleksy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lucius: ile godzin przez te wszystkie lata siedziałeś sam ze swoimi myślami. Zawsze sam.
To jest praca dla ludzi bez rodziny.
Każdy kto ma dziecko żonę i spędza większość życia SAM porostu to życie marnuje. Nikt ci tego czasu nie zwróci.
  • Odpowiedz
@elvis21: a Ty jesteś debilem, bo niestety żadnych kompleksów nie posiadam. Przecież temat dotyczy kierowców którzy jeżdżą za granicę, więc nie wiem jaki masz problem? Przecież doskonale wiem, że można pojechać ciężarówką na parę godzin i wrócić do domu, ba nawet znam takie osoby co na wywrotce jeżdżą, pracują normalnie i wracają do domu... A nigdzie też nie piszę że każdy sra do worka i leje na koło, ale w
  • Odpowiedz