Wpis z mikrobloga

@Armetus: Ja mam oprawy wyczerpania jak jest zimno. Nie wiem jak można lubić taką szaro-burą pogodę. Nie wiadomo jak się rano ubrać, wiatr psuje ci fryzurę, niewygodne zamykane buty i kilka warstw ubioru. Za to jak jest słońce i upały to aż chce się żyć. @PeterGosling: Niestety na pogodę nie mamy wpływu, ale przydałoby się więcej gorących dni. Narzekają chyba tylko ci co nie potrafią się ubrać odpowiednio do upałów,
@urojony_uzurpator: Jak latem wychodzę się przejechać na rowerze, to dość mocno można się spocić. Kiedy gdzieś normalnie idę, czy stoję w miejscu nawet jeśli się pocę to nie czuje tego nawet za bardzo i nie przeszkadza mi. Wystarczy się przyzwyczaić ;)
@Jasnoniebieska: mnie męczą takie gównozimy jak mamy ostatnio, gdzie zamiast zimy są 3 dodatkowe listopady i oglądasz tą smutną szarą beznadzieję do marca albo i dłużej. Nie ma śniegu, jest +3, codziennie pada deszcz, wszędzie szaruga i smęta. Pogoda zachęcająca do samobójstwa.

Wolałbym oczywiście ciepły klimat jak np w Hiszpanii ale zimę też lubię o ile jest to zima i jest chociaż te -5 stopni i trochę śniegu a nie szarość