Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterGosling: cały ten rok to jedna wielka depresja. Pomijając covid to lato było #!$%@? jeśli chodzi o pogodę. A teraz zaczynamy wieczną szarówkę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby chociaż słoneczne te zimy były a w mieście zawsze białe mleko na niebie. I wszystko szare.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterGosling: gorącej pogody nie lubią tylko #!$%@? grubasy i pracownicy fizyczni. Cywilizowani ludzie mają klimatyzację w aucie i pracy a przy gorącej pogodzie można sobie posiedzieć i odpocząć w krótkim rękawku
@PeterGosling:
Plusy lata i wiosny:
- słoneczko
- ładnie wygląda niebo można sobie poleżeć na kocyku i pooglądac gwiazdy
- wychodzisz w samych klapach jak stoisz nie trzeba się 5 minut ubierac jak na jesień i 15 jak na zimę
- MILIONY aktywności na zewnątrz od grilla przez spacery - nawet wieczorne bo ciepło na kajakach i wodnych sprawach kończąc
-kolorowe ciuchy, panny w zwiewnych kieckach
- motywuje by się ruszać
@Jasnoniebieska Tylko jak chcesz w lecie ubrać się adekwatnie do pogody to nie ma szans na elegancki ubiór , w krótkich spodniach facet zawsze wyglada jak chłopczyk a krótki rękaw w koszuli to wiejskie Janusze noszą
nie ma to jak lato, co?


@urojony_uzurpator: owszem, cieplutko, fajniutko, nie mogę się doczekać kolejnego lata, muszę kiedy się ogarnąć i #!$%@?ć na stałe do jakiejś Hiszpanii, albo gdzieś gdzie przez większość roku jest ciepło :/
@PeterGosling: uwielbiam upały, dzięki świerszczy i pieczenie po karku
uwielbiam ciepłe wieczory i ten zapach lata
Wystarczy że temperatura spadnie poniżej 25° ja już muszę coś dodatkowo na siebie ubrać i nawet już do wody nie można wejść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Aaale porządne burze latem też są spoko
@Vittu: No nie wiem. Ja jestem chudzielec i nie pracuję fizycznie, a upałów nie cierpię. Klima w aucie daję radę tylko jak nie świeci na ciebie bezpośrednio słońce przez szyby. W domu klimy nie mam, ale może to i dobrze. Kiedyś, jak byłem na wakacjach w bardzo ciepłym kraju gdzie klima była w każdym pomieszczeniu odpalona na full. Po dwóch tygodniach tak spędzonych miałem #!$%@?ą śluzówkę nosa na jakieś 3 miesiące