Wpis z mikrobloga

@numer_rachunku_karty: Ale żeś sobie historię dopowiedział, ja #!$%@?ę :D Nie ma to jak sroga nadinterpretacja! Przecież OP ma 23 lata. Nie wiesz czyj jest ten dom (ale już założyłeś), nie wiesz jaka jest sytuacja w jego rodzinie (ale już założyłeś). Nie wiesz czy autor planuje spędzić resztę życia w tym gospodarstwie (ale już sobie założyłeś).

Podsumowując. Stworzyłeś sobie jakąś, z dupy, historię na której oparłeś swoją argumentację i podniecasz się, że
@girlsjustwannahavefun: Parę powodów
1. Na wsi jest zazwyczaj gdzie takie auto parkować i garażować
2. Jest miejsce na serwis takiego auta bo kanał w garażu czy budynek gospodarczy typu stodoła
3. Zazwyczaj ze wsi się dojeżdża do miasta oddalonego o X km i codzienna podróż jakimś szajsem typu fort opel czy inne gówno np yaris jest po prostu męczące a z takiej bawareczki wysiadasz mniej zmęczony niż jak wchodzisz
4. Zazwyczaj
samochód to "teoretycznie" symbol statusu


@numer_rachunku_karty: ostatnio jechałem okrężną drogą po swojej wsi (której bardzo nie znam, bo nie mieszkam tu za długo) i zauważyłem ciekawe zjawiska:

- drogi samochód stoi przy lepiance z gówna (prawie dosłownie)
- fajny dom, jak z obrazka, wręcz jak mini dworek, a pod domem np. stary Opel i stare Renault

takie coś powtarza się regularnie, z mniej lub bardziej "doinwestowanymi" domami lub samochodami

oczywiście znakomita
ile robisz kilometrów miesięcznie? Sam myślałem o TDI, bo taniej wychodzi, ale mało jeżdżę i obawiam się że mogą być problemy np. w zimie.


@abc3: dopóki bierzesz diesla bez dpfa to się o nic nie martw