Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jason_bourne: no cóż, racja. Jezeli typ nie kupil cofnietego zjazda #!$%@? piec razy wzdłuż i w szerz to nie bedzie potrzeby i auto posłuży dlugo. Jesli bedzie odwrotnie to impreza sie dopiero zacznie. Rozrzadzik, czyli wyciaganie skrzyni, zapewne sie okaze, że przy jednym rozbieraniu dwumas wymaga interwencji. Jakas poduszeczka pod skrzynia/silnikiem. Kolektory z klapami. Turbinka. Wtryskiwacze 6 sztuk o ile nie lały wczesniej i wypalily dziure w tłoku i caly motor
o co chodzi, ze na wsiach każdy chlopek chce mieć bmw albo audi ? nie pytam zlosliwie, tylko serio


@girlsjustwannahavefun: ja mam na to taką teorię:
- na prowincji nadal funkcjonuje "zastaw się a postaw się"
- samochód to "teoretycznie" symbol statusu. Znaczy się dla mnie nie bardzo, szczególnie gdy posiadacz nie ma dużych dochodów a długo zbierał na coś. Stać na zakup, utrzymanie drenuje kieszeń. Spadek wartości może być ogromny.
@DamianQ00Q a silnik 3.0 nie jest przypadkiem tym awaryjnym?

https://mojafirma.infor.pl/moto/eksploatacja-auta/silniki/695621,Z-tymi-silnikami-moga-byc-problemy-Audi-30-TDI.html

Też właśnie szukam jakiegoś ładnego i dobrze wyposażonego pierwszego autka. Myślałem o a5, ale z racji że połowa samochodów w Polsce to VAGi, wolę wziąć cos innego, żeby się trochę wyróżniało. Wybór najprawdopodobniej padnie na Lagunę 3 coupe