Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: No właśnie to takie zawistne i słabe podejście nie sądzisz? Premium to >200k za auto. Wszystkie poniżej to porównywanie znajomości alfabetu do znajomości dodawania wśród dzieci. Bezsens.
@skate1: Na otomoto nie widziałem ani jednego za ponad 300k, przeciętna cena to 200k może trochę więcej. Przecież wiadomo że w interesie Audi jest wmówienie wszystkim że to super premium auto, oni twierdzą nawet że A1 jest premium dzięki czemu można wydoić więcej kasy od klienta.
No właśnie to takie zawistne i słabe podejście nie sądzisz?


@zortabla_rt: a co w tym zawistnego? Ot zwykły pragmatyzm. Ja swoje gruzy naprawiam za kilka stówek na nowych częściach i jeżdżę. A ludzie, którzy kupują używane auta za 80-100k i mają marne zarobki później trzymają miesiącami na placu przed domem bo nie mają na naprawy, albo wydają 1/2 pensji na alternator. Mają do tego prawo, a ja mam prawo to komentować.
@girlsjustwannahavefun: Klasa premium lepiej sprawdza sie na wsi, masz tam dluzsze odcinki, auto jest wygodniejsze, jest gdzie przycisnac, masz swoich mechanikow ktorzy Ci ogarna auto, jest gdzie wykorzystac atuty tego auta. Jak przeprowadzilem sie do miasta to moglbym jezdzic matizem albo polowka, same krotkie odcinki, nie ma gdzie przycisnac zaparkwoac, nie masz czasu ganiac do mechanika, wiec wazne aby byl prosty i sie nie psul.
@nadrat24 Lepiej niech nie dołacza do grup na fb xD jak chce czytać tylko o oleju i ile pali czyjas laguna, a owszem 2.0T to silnik nie do zajechania, niech pomija 2.0 z regulacją luzu zaworowego