Wpis z mikrobloga

Jest jedna rzecz, za którą nie lubię Lewandowskiego. Za to, że niszczy moje dzieciństwo (i pewnie nie tylko moje). Za gówniarza jarałem się występami Boruca i Żurawskiego w Celtiku, golami Irka Jelenia w Auxerre, Niedzielana w NEC, Ebiego Smolarka w BVB i Racingu. Pamiętam piękną bramkę Jelenia z półprzewrotki w meczu z Zenitem, która dała francuskiemu klubowi historyczny awans do Ligi Mistrzów. Myślałem wtedy, że będzie to wydarzenie wspominane latami w kontekście występów polskich piłkarzy za granicą.

Jednak dziś, z perspektywy czasu, to wszystko wydaje się być nic nie warte przy wynikach i rekordach, które śrubuje w Bayernie pan piłkarz Robert Lewandowski. #pilkanozna #mecz #ligamistrzow #bundesliga #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_15974385048yOu0qVLlMhv24MKLGdcus.jpg
  • 26
jarałem się występami Boruca i Żurawskiego w Celtiku, golami Irka Jelenia w Auxerre, Niedzielana w NEC, Ebiego Smolarka w BVB i Racingu. Pamiętam piękną bramkę Jelenia z półprzewrotki w meczu z Zenitem, która dała francuskiemu klubowi historyczny awans do Ligi Mistrzów

@Lolenson1888: To pomyśl, co wtedy myśleli ci co pamiętali złote czasy gdy taki Boniek był po Maradonie drugim najdroższym piłkarzem świata. A tu oglądają, Jelenia :P
@Lolenson1888: Coś w tym jest. Dziś niewiarygodne wydaje się, że jeszcze trochę ponad dekadę temu upływały lata między dwoma kolejnymi bramkami zdobytymi przez Polaków w LM ( o ile mnie pamięć nie myli tak długi czas minął między trafieniami bodaj Krzynówka i Saganowskiego). A teraz? Odpalasz flashscora we wtorkowy lub środowy wieczór i znów widzisz jego nazwisko. Cieszmy się, póki to trwa. To kiedyś będą te stare, dobre czasy ( ͡