Wpis z mikrobloga

Jest jedna rzecz, za którą nie lubię Lewandowskiego. Za to, że niszczy moje dzieciństwo (i pewnie nie tylko moje). Za gówniarza jarałem się występami Boruca i Żurawskiego w Celtiku, golami Irka Jelenia w Auxerre, Niedzielana w NEC, Ebiego Smolarka w BVB i Racingu. Pamiętam piękną bramkę Jelenia z półprzewrotki w meczu z Zenitem, która dała francuskiemu klubowi historyczny awans do Ligi Mistrzów. Myślałem wtedy, że będzie to wydarzenie wspominane latami w kontekście występów polskich piłkarzy za granicą.

Jednak dziś, z perspektywy czasu, to wszystko wydaje się być nic nie warte przy wynikach i rekordach, które śrubuje w Bayernie pan piłkarz Robert Lewandowski. #pilkanozna #mecz #ligamistrzow #bundesliga #oswiadczenie
Lolenson1888 - Jest jedna rzecz, za którą nie lubię Lewandowskiego. Za to, że niszczy...

źródło: comment_15974385048yOu0qVLlMhv24MKLGdcus.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mateuszek7:

To faktycznie urodziles sie w #!$%@? czasach jezeli uwazasz ze wystapenie Boruca to cos wartego zapamietania


Swego czasu mecze Celtiku z udziałem dwójki Polaków oglądało kilka milionów widzów. Iwanow z Polsatu Sport o tym wspominał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jarałem się występami Boruca i Żurawskiego w Celtiku, golami Irka Jelenia w Auxerre, Niedzielana w NEC, Ebiego Smolarka w BVB i Racingu. Pamiętam piękną bramkę Jelenia z półprzewrotki w meczu z Zenitem, która dała francuskiemu klubowi historyczny awans do Ligi Mistrzów

@Lolenson1888: To pomyśl, co wtedy myśleli ci co pamiętali złote czasy gdy taki Boniek był po Maradonie drugim najdroższym piłkarzem świata. A tu oglądają, Jelenia :P
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Coś w tym jest. Dziś niewiarygodne wydaje się, że jeszcze trochę ponad dekadę temu upływały lata między dwoma kolejnymi bramkami zdobytymi przez Polaków w LM ( o ile mnie pamięć nie myli tak długi czas minął między trafieniami bodaj Krzynówka i Saganowskiego). A teraz? Odpalasz flashscora we wtorkowy lub środowy wieczór i znów widzisz jego nazwisko. Cieszmy się, póki to trwa. To kiedyś będą te stare, dobre czasy (
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Pamiętam, że Kuszczak który był przyspawany do ławki w United miał nawet własną stronę internetową z newsami o nim xD

Do tej pory nie wiem jak to jest, że byliśmy zafascynowani Żewłakowami a Grzesio Rasiak który był niezłym napastnikiem na realia 2 ligi angielskiej był mieszany z gownem XD
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Węgrzyn to w sumie nawet za granicą nie grał. Jeden sezon w SV Ried xD

@erni13: Przez jeden feralny mecz Polska - Anglia na Old Trafford do końca kariery była beka z Rasiaka. Niezasłużona, ale tak to już jest jak się do kogoś/czegoś przyklei łatkę.
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: No są zajebistymi ekspertami Ekstraklasy i Węgrzyn z Kosowskim są jej hmm legendami, no w swoich czasach jednymi z najlepszych zawodników. Myślisz, że za parę lat Lewy będzie na canal plusie komentował polską ligę? XD
  • Odpowiedz