Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
poznaniak

poznaniak

Dołączył 14 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33600
  • Znaleziska 16964
  • Mikroblog 16636
  • Obserwujący 121
  • Obserwowane 163
Gerox
Gerox
Gerox
04.06.2026, 17:14:27
  • 0
#tenis Na ktore miejsce awansuje jak wygra ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak 04.06.2026, 17:15:24 via Wykop
  • 0
@Gerox: 21
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 04.06.2026, 17:25:01 via Wykop
  • 0
@Gerox: 14
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 16.05.2026, 21:12:39
  • 2
Przeżyjmy to jeszcze raz
#eurowizja
poznaniak - Przeżyjmy to jeszcze raz
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak 07.05.2026, 08:17:13
  • 0
Votum SA wysyła spam RODO na e-maila do wszystkich akcjonariuszy? Też dostaliście?
#gielda #vot #votum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak
Autor
07.05.2026, 09:40:46 via Android
  • 0
@sqrvol: Ok, dzięki za info.
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 04.05.2026, 07:40:52
  • 0
Trochę ostatnio wypadłem z obiegu więc proszę o sugestie i podpowiedzi. Gdzie teraz w Poznaniu najlepiej zrobić serwis klimatyzacji samochodowej, tak aby było to zrobione fachowo, z wcześniejszym sprawdzeniem szczelności układu i abym się nie zdziwił niemiło przy płaceniu za usługę? Ile teraz w ogóle serwisy sobie życzą za R1234yf? Dzięki!
#poznan #motoryzacja #klimatyzacja #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
04.05.2026, 10:38:31 via Wykop
  • 0
@poznaniak: nie wiem jak w Poznaniu ale ja w Lublinie robiłem ostatnio to za nowy skraplacz czynnik r134a zapłaciłem 1200zl.sam skraplacz 300zl
  • Odpowiedz
trzaichlac69
trzaichlac69
trzaichlac69
04.05.2026, 12:00:02 via Wykop
  • 0
@poznaniak: 150 za odpalenie maszyny potem 60 zł za każde 100gr brakującego czynnika.

Szukanie wycieku to indywidualnie bo czasami deske trzeba zdjąć jak puszcza parownik.

Napełnienie azotem 2x na próbę szczelności to 60 zł ktoś pisał ostatnio.
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 18.04.2026, 16:43:50
  • 0
Witajcie, potrzebuję rady od wykopowych hydraulików. Posiadam w domku letniskowym takiego typu zawór (głowicę). Jest to o tyle sprytne rozwiązanie, że mam go w łazience i w teorii powinien pozwolić mi na zakręcenie wody, która wychodzi do budynku (czyli dodatkowy zawór w domku oprócz zaworu głównego, który znajduje się na zewnątrz).

Po odkręceniu głównego zaworu po zimie zauważyłem, że delikatnie cieknie spod śruby zaznaczonej na grafice. To zdaje się nakrętka dociskająca uszczelnienie. Niestety
poznaniak - Witajcie, potrzebuję rady od wykopowych hydraulików. Posiadam w domku let...

źródło: 11

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak
Autor
18.04.2026, 17:21:35 via Wykop
  • 0
Dzięki za odpowiedzi!
@niecodziennyszczon Chodzi o to, że mogła się po latach ubić i jest nieszczelna?
@darek-jg One będą lepsze niż taśma teflonowa, która już tam mam?
@halfoat Z wymianą całego gwintu może być problem, ze względu na to jak to jest obecnie zamontowane. Całość jest dość głęboko wpuszczona w płytki na ścianie. Do tej śruby uszczelniającej jeszcze jestem w stanie sięgnąć kluczem, głębiej będzie mega ciężko, a nie
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak
Autor
18.04.2026, 20:54:45 via Android
  • 0
@darek-jg: Ok, tak zrobię, wezmę pakuły i pastę i tym spróbuję, ale szczerze to trochę obawiam się, że to nie rozwiąże problemu. Nawinę, przesmaruję, dokrecę, ale skąd pewność, że pokrętło znów się nie przyblokuje?
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 11.04.2026, 08:34:54
  • 5
Ale szpital
#nba
poznaniak - Ale szpital
#nba

źródło: IMG_20260411_093116

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonBorubar
DonBorubar
DonBorubar
11.04.2026, 08:41:11 via Wykop
  • 7
Koniec sezonu to szkoda forsować swoich graczy przed PO
  • Odpowiedz
Myrdin
Myrdin
Myrdin
11.04.2026, 08:58:04 via Wykop
  • 1
@DonBorubar: OKC ma w------e już, a Nuggets bardzo chcieliby przegrać, żeby mieć szansę na spacerek z Lakersami w pierwszej rundzie play offów.
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 04.04.2026, 05:50:36
  • 2
Sochan dostał 17 minut na parkiecie? Co tu się wydarzyło? Może Mike Brown widział, że byki z Chicago są dziś tak cienkie, że nie na opcji przegrać i pozwolił sobie na taki eksperyment.
#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pyru
Pyru
Pyru
04.04.2026, 09:18:33 via Wykop
  • 3
@poznaniak: Chicago słabiutkie.
Ważne że łapie minuty i wykorzystuje 🙌
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
28.03.2026, 05:31:23
  • 6
Dziwne rzeczy tu się o------y
I już któryś raz widzę, że sędziowskie baby nie nadają się do niczego w tej lidze

#nba
meemphis11 - Dziwne rzeczy tu się o------y 
I już któryś raz widzę, że sędziowskie ba...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak 28.03.2026, 07:03:15 via Android
  • 0
@meemphis11: Co tu się właśnie wydarzyło?! xD
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 26.03.2026, 18:18:51
  • 0
Jest skład.
https://x.com/LaczyNasPilka/status/2037232587421126925
#mecz
poznaniak - Jest skład.
https://x.com/LaczyNasPilka/status/2037232587421126925
#mecz

źródło: 1

Pobierz
poznaniak - Jest skład.
https://x.com/LaczyNasPilka/status/2037232587421126925
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
26.03.2026, 18:20:03 via Wykop
  • 0
@poznaniak: niestety
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.03.2026, 07:10:02
  • 0
✨️ Jak włączyć wskaźniki na nowych wykresach XTB? Ⓘ
Jak włączyć na nowych wykresach #xtb wskaźniki np. rsi, macd? Nie widzę opcji f(x), gdzie się to ustawiało na starych wykresach #gielda

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak 26.03.2026, 07:20:57 via Android
  • 0
@mirko_anonim: Robisz po kolei tak:
poznaniak - @mirko_anonim: Robisz po kolei tak:

źródło: IMG_20260326_081634~2

Pobierz
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 26.03.2026, 07:21:09 via Android
  • 0
poznaniak

źródło: IMG_20260326_081653~2

Pobierz
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 26.03.2026, 07:21:21 via Android
  • 0
poznaniak

źródło: IMG_20260326_081731~2

Pobierz
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 26.03.2026, 07:21:51 via Android
  • 0
Albo można przywrócić stare wykresy i handlować jak normalny człowiek.
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 26.03.2026, 14:02:25 via Wykop
  • 0
@Goronco: Może do tego czasu je ogarną. Nowe są wolne, mniej na nich widać i mają defaultowo włączone jakieś niepotrzebne funkcje.
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 25.03.2026, 21:41:28
  • 1
Nowe wykresy na #xtb nie są aż takie złe, jest dużo opcji customizacji, ALE zaskoczył mnie brak możliwości zobaczenia na wykresie obu cen: ask i bid. Szukałem, szukałem, klikałem i nie mogłem znaleźć ustawienia, aby się pojawiły. W końcu napisałem do konsultanta i potwierdził, że na ten moment nie ma takiej możliwości... Druga sprawa, przez przypadek (jedynie przeglądając wykres na jednym CFD) zamknąłem pozycję, bo jak się okazało kliknąłem palcem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzykrzy1995
krzykrzy1995
25.03.2026, 22:06:13 via Wykop
  • 0
@poznaniak: zmień na stare kreski
  • Odpowiedz
canislupus1
canislupus1
26.03.2026, 07:34:25 via Wypiek
  • 0
@poznaniak Jest git, dobrze robią, wszystko jest w porządku. Pozdrawiam akcjomariusz XTB
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 25.03.2026, 13:21:17
  • 5
Jak na tych nowych wykresach na #xtb zrobić, aby pokazywał obie ceny: ask i bid?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak
Autor
25.03.2026, 20:53:48 via Android
  • 1
@mk321: Info od konsultanta: nie da się na ten moment xD
poznaniak - @mk321: Info od konsultanta: nie da się na ten moment xD

źródło: Screenshot_2026-03-25-21-50-45-030_com.xtb.xmobile2

Pobierz
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 21.03.2026, 17:54:47
  • 2
Znów przesuwają godzinę startu sprintu: 7:35 PM polskiego czasu na ten moment.
Dla niezorientowanych: „Po przeprowadzeniu napraw nawierzchni toru na Autodromo Internacional de Goiania – Ayrton Senna wyścig MotoGP Tissot Sprint ma rozpocząć się nieco później niż planowano, z przewidywanym opóźnieniem około 20 minut. Zaktualizowany harmonogram zostanie wkrótce przekazany. Sesje kwalifikacyjne Moto2 i Moto3 mają się teraz odbyć po sprincie.”

W skrócie: chodzi o zapadlisko, które jest prawdopodobnie wynikiem ulewnych deszczy jakie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
21.03.2026, 18:02:12 via Wykop
  • 1
@poznaniak: pachołki ustawić żeby omijali i jazda
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1
21.03.2026, 18:09:41 via Wykop
  • 0
@poznaniak: Raczej nie zdążą kwalifikacji zrobić do Moto 2 i Moto 3. Przecież tam niedługo będzie zachód Słońca...
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 16.03.2026, 15:57:05
  • 3
Notowania na miedzi, amelinum i cynku zawieszone. Ponoć problemy techniczne na londyńskiej giełdzie LME.
#gielda #xtb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotelbujany
fotelbujany
16.03.2026, 15:59:54 via Wykop
  • 1
@poznaniak: mhm problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabbek
nabbek
16.03.2026, 16:03:41 via Wykop
  • 1
problemy techniczne


@poznaniak: ta, KOREKTY LICZNIKÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 14.03.2026, 08:03:11
  • 3
Antonella i tak na starcie spadnie na P6, więc nie ma się tu czym podniecać.
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak 09.03.2026, 18:03:45
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LiquidMoonLight
LiquidMoonLight
09.03.2026, 19:45:12 via Wykop
  • 0
Chciałbym sobie dorobić
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 08.03.2026, 18:11:44
  • 2
No to jest ta różnica, w lidze portugalskiej w oficjalnym przekazie telewizyjnym pokazują dlaczego gra jest wstrzymana i co się dzieje na trybunach, cokolwiek by się tam nie działo. Nie do pomyślenia w polskiej ekstraklasie.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak 08.03.2026, 17:59:43
  • 1
O, Tatum wrócił, a Pistons ostatnio zaliczają serię porażek. To szansa dla Celtics na objęcie już wkrótce prowadzenia na wschodzie. Zobaczymy jak to się rozwinie.
#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
08.03.2026, 18:25:36 via Wykop
  • 0
Myślisz że dzisiaj Pistons w dupę od Heat? @poznaniak:
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 01.03.2026, 17:51:32
  • 9
New York Knicks - San Antonio Spurs

Dla osób bez NBA League Pass: transmisja jest też dziś na TVP Sport: https://sport.tvp.pl/91848646/new-york-knicks-san-antonio-spurs-na-zywo-transmisja-meczu-nba-online-live-stream-1032026-gdzie-ogladac
#nba
poznaniak - New York Knicks - San Antonio Spurs

Dla osób bez NBA League Pass: transm...

źródło: movie-time-movie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poznaniak
poznaniak
Autor
01.03.2026, 17:59:20 via Wykop
  • 6
Ej Mati, widać po mnie?
poznaniak - Ej Mati, widać po mnie?

źródło: js

Pobierz
  • Odpowiedz
poznaniak
poznaniak 01.03.2026, 08:41:46
  • 5
Co tu się dzieje... Bracia Marquez będą mieli co odrabiać po nieudanym pierwszym weekendzie. Aprilia top. Martin włącza się do rywalizacji o duże punkty. Mocny Acosta. Mocny Fernandez. Ciekawy sezon się zapowiada.
#motogp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 34
  • Strona 1 z 34
  • >

poznaniak

  • Poznań

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 02.05.2020

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 18.03.2012

    Komentator
  • VIP
    od 22.02.2012

    VIP
  • Złotousty
    od 31.05.2020

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 31.03.2012

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 18.02.2012

    Kałasznikow
  • Farciarz
    od 11.03.2012

    Farciarz
  • Wykoptester
    od 24.07.2012

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2011

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking