Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: #!$%@? znów się zaczyna XD

Po pierwsze obrażenie kogoś ze względu na wygląd jest żałosne, i wydawało mi się, że strasznie narzekacie na to, że nawet za rękę nie trzymaliście, a to wszystko przez to, że nie jesteście piękni jak Tom Cruise. No coś tu nie pasuje XD

Po drugie, to, że ktoś jest przeciwko obrażaniu randomowej dziewczyny nie oznacza, że jest bialorycerzem XD Tak samo broniłbym tej osoby gdyby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@LewCyzud: piękny ból dupy wywołałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? z tym, każdy kto zauważy, że światło kiepskie i jakość też od razu wyzywany od białorycerzy. To mnie bawi bardziej niż obrazek.
Czasem zastanawia mnie skąd w mireczkach tyle jadu. Z jednej strony kupa ludzi tworzących fajny content, z drugiej zawistne bestie. Prawie pod każdym wpisem ktoś pluje jadem.
Ja wiem, że tutaj są sami biznesmeni, co mają apartamentowce w warszawie i lasek z VS mają na pęczki, ale nie wiem do czego się można przyczepić dziewczyny, która ma de facto jakieś zaitneresowania (chociażby gotowanie), lubi gotować i nie ma kija w dupie xD Ja z własnego doświadczenia wiem, że jestem mega niefotogeniczny ale przecież nie każde zdjęcie musi być korzystne ( ͡° ͜ʖ ͡°)