Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@LewCyzud: piękny ból dupy wywołałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? z tym, każdy kto zauważy, że światło kiepskie i jakość też od razu wyzywany od białorycerzy. To mnie bawi bardziej niż obrazek.
Czasem zastanawia mnie skąd w mireczkach tyle jadu. Z jednej strony kupa ludzi tworzących fajny content, z drugiej zawistne bestie. Prawie pod każdym wpisem ktoś pluje jadem.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że tutaj są sami biznesmeni, co mają apartamentowce w warszawie i lasek z VS mają na pęczki, ale nie wiem do czego się można przyczepić dziewczyny, która ma de facto jakieś zaitneresowania (chociażby gotowanie), lubi gotować i nie ma kija w dupie xD Ja z własnego doświadczenia wiem, że jestem mega niefotogeniczny ale przecież nie każde zdjęcie musi być korzystne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Dlaczego jak laska robi cokolwiek, pokazuje swoje hobby, jest w czymś dobra, to i tak dla spierdoksów wygląd laski jest najważniejszy? To takie sprowadzanie każdego człowieka do seksualnego przedmiotu. Kurde, jak faceci pokazują co robią w motoryzacji, jak budują domy i inne to jakoś nie komentujecie ich wyglądu xD Tak, bo to kuźwa nie jest najważniejsze! Zostawcie myślenie fiutkiem i oceńcie wrzucany przez nią kontent, a nie kuźwa wygląd, który
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Uważam, że jechanie po czyimś wyglądzie jest słabe i świadczy to tylko o niedojrzałości oraz kompleksach. Zamiast jechać po kimś, sam zainwestuj w siebie i swoją samoocenę. Jak nie trawisz tej atencjuszki, to daj ją na czarną jak ja i skończ liczyć na poklask, bo to jest słabe.
  • Odpowiedz