Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: Mnie śmieszy, wydaje mi się, że ona nie ma takiego kija w d i dobrze znosi bycie osobą publiczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sensie, wygląda normalnie, ale pośmieszkować można, a nawet trzeba, papież też wyglądał normalnie, tylko był żółty.
@LewCyzud: Dziwi mnie trochę to, że chyba nie wszyscy ogarniają, że nawet najpiękniejsza laska świata nie będzie wyglądała super 24/7.
Każdy jak się nie wyśpi / jest od dłuższego czasu zmęczony, bo pracuje za dużo / jest chory wygląda gorzej, a dodatkowo wiele kobiet jak ma okres, to je wzdyma i wyskakują im pryszcze. Nikt się nie budzi po całej nocy z ułożonymi włosami, pachnący i w makijażu.

Jeżeli ktoś oczekuje,
@LewCyzud: Proszę się odczepić od Hałabały. Na żywo jest piękną dziewczyną i chyba każdy, kto ją widział to potwierdzi.
Na tym screenie z kamerki wyglada znacznie gorzej niż wersja „reality”. Serio.
@bezkonta: > Dlaczego jak laska robi cokolwiek, pokazuje swoje hobby, jest w czymś dobra, to i tak dla spierdoksów wygląd laski jest najważniejszy? To takie sprowadzanie każdego człowieka do seksualnego przedmiotu. Kurde, jak faceci pokazują co robią w motoryzacji, jak budują domy i inne to jakoś nie komentujecie ich wyglądu xD Tak, bo to kuźwa nie jest najważniejsze!

Bo tak większość wykopków jest zbudowana. Ważna jest ładna buzia, a nie to