Wpis z mikrobloga

motocykliści na bramkach. Wracamy spod Opola, słońce w auto świeci, dzieciaki max marudne, stoje w korku do bramek. I jadą oni. Królowie szos. Wąsate Janusze z Grażynami na bieda Harleyach. I cała grupa 10 myk między nami do bramki. Ogólnie nie mam nic do motocyklistów, niech pierwsi startują na zielonym, na drodze im zjeżdżam niech lecą ale kurde, nie na bramkach. Nagle pojawia się przed tobą 10 nowych klientów do obsłużenia. Wdałem się w pyskówę z jednym że to chamówa na co jego Grażyna zza niego: masz klime to co się odzywasz! No do diaska! Ale oni nie są w robocie, nie wiem, pizzy nie rozwożą czy nerek, wybrali się na weekendowy przejazd. Bez jaj... Wiem że jest gorąco ale dobrowolnie wybrali się na tę przejażdżkę. Niech nie psują innym podróży.
#motocykle #polskiedrogi #januszemotoryzacji #gliwice #katowice #zalesie
  • 59
@CosyGrave: rozumiem Twoją perspektywę i ich perspektywę, choć 10 osób to przesadzona liczba, chyba, że po 2-3 na bramkę to można przeżyć. Jak są porządnie ubrani to mogą się topić w ciuchach, basen mają pod ciuchami, z mordy im się leje woda niczym z wodospadu i dlatego są egoistyczni, choć można to zrozumieć.

A ta pani powinna być bardziej miła, gdyby powiedziała coś w stylu - topimy się w tych ciuchach,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Też chciałem stać w kolejce na bramkach po kupnie moto, ale po 2 minutach zrozumiałem, że albo się wbiję albo zemdleję :/

@yousouyou: trzeba było kupić lepsze ciuchy ¯\_(ツ)_/¯
@kipowrot: Moja 17 godzinna podróż przez Europę też nie jest najprzyjemniejsza. Jak jest kolejka do bramek, czy tak jak raz na a2 miałem ogromną kolejkę na stację to się nie wpieprzam autem, ale też nie puszczam choćby mi dwa centymetry do auta podjeżdżali,a tak też miałem raz w grudniu. W sklepie też się ładujecie pierwsi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CosyGrave: Tłumaczenie motorzystów takie samo jak pedalarzy jak mają jechać po ścieżce z kostki, no normalnie

OOO UUU NIE MAM KLIMY TO NA KRZYWY RYJ

=

OOO UUU ROWEREM PO KOSTCE NIE BĘDĘ JEŹDZIŁ

ale jak powiesz

OOO UUU MAM 300 KONI POD MASKĄ I NIE BĘDĘ JEŹDZIŁ 140 TYLKO 270

To wszystkim #!$%@?...
może jakbyś kiedyś siedzial na motocyklu jakieś 2 tysiące kilometrów od domu w 40st. i kilometrowej kolejce to byś nie pisał takich głupot,


@kipowrot: To nadal bym się nie wpychał tylko co najwyżej poprosił o wpuszczenie bo nie jestem chamskim dzbanem który nie ma za grosz kultury osobistej.

PS. Rocznie robię na moto ok 16-19 tys, więc trochę wiem o jeżdżeniu w upale. I nie to, że pocisz się w skórze