Wpis z mikrobloga

motocykliści na bramkach. Wracamy spod Opola, słońce w auto świeci, dzieciaki max marudne, stoje w korku do bramek. I jadą oni. Królowie szos. Wąsate Janusze z Grażynami na bieda Harleyach. I cała grupa 10 myk między nami do bramki. Ogólnie nie mam nic do motocyklistów, niech pierwsi startują na zielonym, na drodze im zjeżdżam niech lecą ale kurde, nie na bramkach. Nagle pojawia się przed tobą 10 nowych klientów do obsłużenia. Wdałem się w pyskówę z jednym że to chamówa na co jego Grażyna zza niego: masz klime to co się odzywasz! No do diaska! Ale oni nie są w robocie, nie wiem, pizzy nie rozwożą czy nerek, wybrali się na weekendowy przejazd. Bez jaj... Wiem że jest gorąco ale dobrowolnie wybrali się na tę przejażdżkę. Niech nie psują innym podróży.
#motocykle #polskiedrogi #januszemotoryzacji #gliwice #katowice #zalesie
  • 59
@CosyGrave: Zrozum oni od piątku po południu do niedzieli są su...synami anarchii, buntownikami bez powodu i rozumu, storm ridersami in a sunny day. Ino z powodu braku buntowniczej praktyki nie bardzo wiedzą co zrobić więc na początek wpier..ą się bez kolejki pod bramki :-)

Gx
@Stitch: też na polskich bramkach grzecznie czekam dla świętego spokoju. Gdzie nie byłem za granicą, to sami kierowcy puszczali, tylko u nas robak by apopleksji dostał gdyby ktoś miał mieć lepiej :)
@CosyGrave: hm, no ja przestane się #!$%@?ć na bramkach, jak puszkarze przestaną zwalniać do 30 jak na przeciwnej nitce Axx/Sxx jest wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
inna sytuacja z dzisiaj, A4 między legnicą i wro, poustawiali pachołki NA POBOCZU to Janusze w tico przy 80 zjeżdżali na lewo, korek się normalnie zaczął robić bo zaczęli zwalniać i puszczać wszystkich z prawego na lewy. a to zamknęli #!$%@?