Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam poważny problem z dziewczyną i zastanawiam się, czy to ze mną jest coś nie tak, czy z nią. Generalnie chodzi o oszczędzanie wody. Jesteśmy ze sobą od roku i kilka miesięcy temu wprowadziła się do mnie. Sama studiuje i sobie do tej pory dorabiała jako kelnerka, ale przez epidemię straciła dochód. Ja też dużo nie zarabiam i ostatnio zacząłem się zastanawiać, jak oszczędzić trochę kasy. Wpadłem na pomysł, żebyśmy oszczędzali więcej wody - po wejściu pod prysznic mamy się szybko opłukać, zakręcić wodę, namydlić się, spłukać i wychodzimy. Ona ostatnio coś marudziła, że niby potrzebuje więcej wody do mycia, gdzie dla mnie jest to abstrakcyjne, żeby zużywać tyle wody, tym bardziej, że mam wrażenie, że ona się w nieskończoność płucze tą wodą i myśli o niebieskich migdałach.

Ostatnio zacząłem sobie mierzyć czas na telefonie przez ile minut leci jej woda z prysznica i wyszło mi, że prawie 15 minut, gdzie mi wystarczy spokojnie od 6 do 7. Zwróciłem jej na to uwagę i nadal nie posłuchała, to się wkurzyłem i kilka dni temu podczas kąpieli poszedłem do kibla (jest oddzielnie od łazienki) i zakręciłem jej w trakcie kąpieli zawór z ciepłą wodą. Zaczęła piszczeć i krzyczeć, "ej anon ciepłej wody nie ma!!!" Ja mówię, że jej zakręciłem zawór bo za dużo już wody poleciało. Zaczęła na mnie wrzeszczeć i wyzywać od nienormalnych, ale byłem nieugięty i powiedziałem, że ma jeszcze zimną wodę. Dokończyła się myć w zimnej wodzie i po wyjściu zrobiła mi awanturę, że jestem nienormalny. Próbowałem jej wytłumaczyć, że musimy oszczędzać i musiałem to zrobić, żeby jej to uświadomić, ale do niej nie dociera i od kilku dni jest na mnie obrażona i się nie odzywa.

Mireczki jak rozwiązać ten problem, co robić i jak dojść z nią do porozumienia? Bardzo ją kocham i nie chcę, żeby była na mnie zła.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edd393b408f73906dad903c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ło panie kto te wszystkie bejty czyta i tu wypuszcza. Na tyle głupich wpisów tylko jeden chyba był tu mądry ten wczoraj o pluskwach. Tak to z tych anonimowych same bejtowe gunwo. A jeśli to prawda to ja mam dla opa wi cej sposobów na oszczędzanie wody.
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest normalne... (i nie mówię o zakręcaniu wody). Moja różowa podejdzie do umywalki, przekręci kranik na ciepłą, opłucze kubeczek, zakręci wodę, przekręci na zimną a kubek zostawi w zlewozmywaku. Zmywarka stoi tuż obok i nie trzeba przecież nic płukać, ale ona ma swoje przyzwyczajenia... I #!$%@?, że przy tym płukaniu leciała tylko zimną wodą, bo ciepła nie zdążyła do kranu dolecieć, nie przetłumaczysz, żeby tak nie robić bo to
Bait Jak #!$%@?, już nie ze mną te sztuczki.

Dobry patent z tym mierzeniem czasu, bo wzbudza to w człowieku takie "wtf" ale tak jak mówię.

Nie że mną takie sztuczki :)