Wpis z mikrobloga

@kazlasagnee ból dupy robaków jeśli chodzi o polki polega na tym, że oni nie wychodzą na miasto, do knajp, edukacja zakończona na technikum czy liceum i to ostatnie miejsce gdzie mogli zobaczyć atrakcyjną dziewczyne. Wystarczy wyjść w większym mieście w weekend i zobaczyć jak wyglądają nasze dziewczyny, a jak wyglądają na zachodzie. Podpowiem - ultra przewaga Polek (Slowianek). Może tylko we Włoszech widziałem ładniejsze, lepiej ubrane i bardziej zadbane dziewczyny. Ale co
@kazlasagnee: Coś w tym jest, jak się ubiore wygodnie na rower to kobiety uciekają na mój widok. Za to jak włoże dopasowaną koszule i buty z skury, to nagle jakbym był lepiej traktowany i nawet różowe się miło uśmiechają.

Za to ja przyznam że po pewnym epizodzie zwracam uwagę na kobiety które nie zwracają bardzo dużo uwagi na swój ubiór. Są bardziej wyluzowane i fajne.
@kazlasagnee: Ja uważam, że jeśli laska jest szczupła to już jest tą 6 na starcie. Dużo robi makijaż/ubiór. Może z wyglądu polki są dosyć ładne tak z charakteru ustawiłbym je na dole tabeli ( ͡º ͜ʖ͡º)