Wpis z mikrobloga

Kiedyś były takie czasy że artyści śpiewali "uroda, cóż po urodzie, przygoda, cóż po przygodzie" i zastanawiam się kiedy was, młodych najdzie taka refleksja i kto wam ją wyśpiewa, że w życiu ważne są tylko te wartości i cechy, których nie uzyskuje się za pieniądze czy w puli "genów".
  • Odpowiedz
@Arczi94: Tak jest, z tym że nie utożsamiam się z wykopkami i nie szkaluje kobiet. Ja wam nie odbiorę prawa śmiania się z Karinek, ale sam chyba też mogę się śmiać z inceli, którzy obarczają wszystkich do okoła winą za swoje #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@ejakulat_w_mordzie: Jestem gościem tak jak Ty, tylko z różowym paskiem. A co typowy wykopek pełen jadu i nienawiści do każdej osoby ma do zaoferowania. Myślisz że jak by taki miał dziewczynę to od razu by się magicznie zmienił i pokazywał tylko same dobre cechy? xD Ps Mam jednak nadzieje, że pół poważnie to napisałeś.
  • Odpowiedz
Prawda zawsze leży gdzieś pośrodku. Więcej niż wyglądem zdziałacie pewnością siebie, temperamentem i umiejętnością płynnego przejścia na ,,ty". To da się wypracować ale wymaga czasu.
  • Odpowiedz