Wpis z mikrobloga

@kazlasagnee: z tymi butami to słabe, bo mi sie rozwalały tak samo te za 150 z outletu adasia jak i jezuski za 900, obecnie wiekszosc "adidasków" to słabe gowno, cena na premierę nie odzwierciedla jakości, a ten sam model rok później w outlecie 3-4x taniej, a różnia sie czym? kolorystyką i tylko tym (iny sezon/rocznik, inne kolory) te same rączki je składały w chinskich fabrykach. Ogolnie płaci się za markę
  • Odpowiedz
stereotypowy wykopek, który nienawidzi kobiet.


@kazlasagnee: hmmm, ciekawe czy podejście tych kobiet, które nienawidzą go za to że źle wygląda ma na to jakiś wpływ ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Lucider5: No jasne, zawsze warto szukać wymówek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś ja jak były takie czasy i miałem gorsze ubrania jak inni, żadna dziewczyna w moim otoczeniu nie dała mi odczuć, że jestem jakiś gorszy. Powiedz mi jaki jest sens ubierać się jak 60 latek w wieku powiedzmy 20-30?
  • Odpowiedz
@kazlasagnee: nie piszę o ubraniach tylko o pysku/wzroście. Ale wystarczy być też nieśmiałym i traktują cię albo jak śmiecia albo cie ignorują i nie dopuszczają do interakcji tak jak reszte rówieśników, przez co czujesz sie jak śmieć
  • Odpowiedz
. Więcej niż wyglądem zdziałacie pewnością siebie, temperamentem i umiejętnością płynnego przejścia na ,,ty". To da się wypracować ale wymaga czasu.


@Voltaire: tak jak ten koleś z znaleziska jakieś tydzień temu, co przyjeżdżał z uk do polski poruchać polki i miał czallendz żeby je wyruchać w ten sam dzień w który je poznał? Wole być sam niż z takimi laskami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Nie zgodzę się. U nas jest mniej brzydkich ale ładnych to w krajach zachodu jest trochę więcej (tych co mają geny plus o siebie dbają). Brakuje trochę tych średnich, których w Polsce multum.
  • Odpowiedz