Wpis z mikrobloga

Czy są jeszcze mężczyźni na tym świecie, którzy nie rozumieją, że "boli mnie głowa" oznacza "chciałabym się ruchać z chadem, ale niestety nie wyszło, więc mieszkam z tobą beciaku, bo smutno tak samemu i w końcu ktoś mnie musi utrzymywać..."?

#blackpill #spermochlip #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz throwaway2137 - Czy są jeszcze mężczyźni na tym świecie, którzy nie rozumieją, że "bo...
źródło: comment_1588147727XP1ikwLOngFud1gYoa5vtq.jpg
  • 25
@throwaway2137: Są. Poczytaj jakieś męski fora czy chociażby tag #zwiazki gdzie takich #!$%@?ów narzekających na ból głowy żonki jest sporo. I tych komentujących w stylu: "i know what you feel bro" albo "mam to samo". Ich żonki boli głowa 3 miesiace, pół roku ale dziwnie migrena znika na widok przystojnego kolegi z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwierz - jak laska jest tobą zainteresowana i ją jarasz
@pandemiczna_mirabelka: Niektórzy są takimi wampirami energetycznymi. Ciągle muszą kogoś mieć, ciągle jakąś uwaga, to taki zamienniki sportu, gier itp. Potem szukasz w między czasie nowego lepszego biorcy, tacy ludzie istnieją, chociaż dla nas to nie do pomyślenia


Miałam niestety kogoś takiego paręnaście miesięcy, także wiem o co chodzi. Wysysają z Ciebie energię, a sami lepiej się czują. Dosłownie żerują jak jakieś pasożyty. Z miesiąca na miesiąc człowiek czuje się coraz słabszy,
@throwaway2137: ja tak widzę te wszystkie "wychodzone związki". A tyle lat sie starał i był nieustepliwy, że już dobra, z braku laku laska wchodzi w relację ale musi sie zmuszać, żeby przespać się ze swoim facetem. Smutne jest, że tylko jedna strona rozumie jak ten zwiazek wygląda a faceci czesto wlasnie sa zagubieni i nie wiedzą co sie dzieje - wspomniane żale na forach. Prawda jest taka, że jeśli od razu
@throwaway2137: Ale macie ból dupy wszyscy. Bo laska zawsze musi mieć ochotę na seks? A jak nie ma to znaczy że jej partner to cipeusz? Bzdury. Czy ja mam zawsze ochotę na seks? Nie. Czy to znaczy że moja partnerka jest nieatrakcyjna? Nie. Czy nowa, nieznana mi atrakcyjna laska byłaby bardziej zachęcająca niż stała partnerka? Oczywiście, że tak. To żadna rewelacja ani żaden wstyd. Trudno żeby partner z którym uprawia się