Wpis z mikrobloga

@hekktik: po to sie płaci tym bałwanom żeby byli na tyle silni aby dać sobie rade z 1 człowiekiem. teraz masz patrol mieszany typ i baba i co będą posiłki wzywać xD ta banda sebów w mundurkach to jest farsa. Ciekawe jak przechodzą badania jak jeden rzekomo #!$%@? seba jest w stanie sie z nimi szarpać i nie sa w stanie bez długiego duszenia aż zrobił się fioletowy nic mu zrobić
@printf: jestes po prostu kwitensencją glupoty osiedlowego sebiksa postujacego gowno w necie i moglbym cie zaorac argumentami co byloby banalne jak zabranie dziecku lizaka ale wtedy czulbym sie sam jak duren znizajac sie do twego poziomu i tracac na to czas
@SzotyTv: Nie przyznam, bo doświadczyłem na własnej skórze, jak ciężko jest obezwładnić silną osobę, jeśli nie chce się zrobić jej krzywdy. Czasem i pięciu chłopa to mało na jednego.
Gość stawiał bierny opór, więc starali się go nie uszkodzić i chwała im za to. Jakby dostał gazem po oczach i pałą po nerkach to poskładaliby go w pięć sekund, ale to byłaby już przesada, nie sądzisz?
@SzotyTv: Mnie ciekawi co by było, gdyby podczas bezpodstawnej interwencji w końcu trafili na kogoś, kto poskłada ich te ruchy rodem z korespondencyjnego kursu judo, a przy tym byłoby to nagrane i faktycznie nie byłoby podstaw do użycia przez nich ŚPB (nie odnoszę się do tego przypadku).

Patrol wyleciałby ze służby, czy mimo wszystko obywatel faktycznie broniący się przed napadem dostałby zarzuty?
@GrindujTopy: Aby byc obiektywnym to nie wiem. Widzi sie najczesciej i najszybciej wady czy w/w przypaly a na bank sa dobrze wykwalifikowani rowniez. Nie mozna generalizowac, chociaz to nakurvianie mandatow dla statystyk jest poyebane i na kogo trafi na tego bec niestety. Jakos na 2 mld wydane na TVP trzeba zarobic.
@SzotyTv: Od ponad 3 minut dwóch młodych chłopów nie jest w stanie skutecznie obezwładnić wyraźnie mniejszego gościa, który jakoś bardzo specjalnie nawet nie starał się oswobodzić.
Cyrk.
Tutaj porównanie policji w Polsce np. ze służbami USA czy Niemiec to obraza