Wpis z mikrobloga

@hekktik: po to sie płaci tym bałwanom żeby byli na tyle silni aby dać sobie rade z 1 człowiekiem. teraz masz patrol mieszany typ i baba i co będą posiłki wzywać xD ta banda sebów w mundurkach to jest farsa. Ciekawe jak przechodzą badania jak jeden rzekomo #!$%@? seba jest w stanie sie z nimi szarpać i nie sa w stanie bez długiego duszenia aż zrobił się fioletowy nic mu
  • Odpowiedz
@printf: jestes po prostu kwitensencją glupoty osiedlowego sebiksa postujacego gowno w necie i moglbym cie zaorac argumentami co byloby banalne jak zabranie dziecku lizaka ale wtedy czulbym sie sam jak duren znizajac sie do twego poziomu i tracac na to czas
  • Odpowiedz
@SzotyTv no i po co się szarpał? Parę razy miałem do czynienia z Policją jakaś kontrola itp. zawsze byłem kulturalny oni również. W waszych wykopowych mózgach rodzi się obraz, że oni za nic wszystkich zatrzymują
  • Odpowiedz
@hekktik: No dajesz xDD Bo argument w stylu mógłbym być prezesem banku ale mi się nie chce xD

Dwóch rosłych milicjantów nie jest w stanie sobie poradzić z jednym sebixem. Im płaci się za to zęby byli przygotowani fizycznie do pełnienia służby. Jak by sebixbów było dwóch to wzywali by drużynę AT do pomocy xD
  • Odpowiedz
  • 2
Poradzili sobie. I zajęło im trochę czasu tylko dlatego, że starali się nie zrobić mu krzywdy.

@Francisco_dAnconia: no ale przyznasz że nieco nieudolnie to policjanci szkoleni i wynagradzani za nasze podatki więc albo się nadajesz albo nie pchaj się do policji...
  • Odpowiedz
@SzotyTv: Nie przyznam, bo doświadczyłem na własnej skórze, jak ciężko jest obezwładnić silną osobę, jeśli nie chce się zrobić jej krzywdy. Czasem i pięciu chłopa to mało na jednego.
Gość stawiał bierny opór, więc starali się go nie uszkodzić i chwała im za to. Jakby dostał gazem po oczach i pałą po nerkach to poskładaliby go w pięć sekund, ale to byłaby już przesada, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@SzotyTv: co by sie stalo gdyby w trakcie tego szarpania sie podszedl do policjanta jakis facet i szybko mu wyciagnal bron i szybko z nia uciekł? zakladamy ze faceta nie zdazyli zlapac. duze wtedy ma konsekwencje p0licjant za to ze dal sobie ukrasc broń? xD
  • Odpowiedz
@SzotyTv: Mnie ciekawi co by było, gdyby podczas bezpodstawnej interwencji w końcu trafili na kogoś, kto poskłada ich te ruchy rodem z korespondencyjnego kursu judo, a przy tym byłoby to nagrane i faktycznie nie byłoby podstaw do użycia przez nich ŚPB (nie odnoszę się do tego przypadku).

Patrol wyleciałby ze służby, czy mimo wszystko obywatel faktycznie broniący się przed napadem dostałby zarzuty?
  • Odpowiedz
@SzotyTv: Czekam na czasy gdy policja nie bedzie musiala szarpac sie z takimi lachudrami tylko z miejsca paralizatorem a jak ucieka lub stawia opor to kulka.

Przeciez taki lach moze ugryzc, podrapac, noz wyciagnac i drasnac, tragedia.

Ciezki chleb w prewencji robic.
  • Odpowiedz